טיפים לפנג שואי – איך לרפא את 10 הסיוטים הנפוצים ביותר בחדר השינה

אנו מבלים שליש מחיינו בחדר השינה שלנו, זה החדר שאנו פורשים אליו בסוף היום למנוחה, הרפיה וטעינת המצברים הפנימיים שלנו. בשל כך חשוב מאוד שחדר השינה שלנו יקדם תחושת רוגע ושהאנרגיה תתמוך בנו בשינה טובה.

איך אנחנו מקשטים את חדר השינה שלנו ואיך אנחנו משתמשים, או במקרים מסוימים מתעללים בחדר השינה שלנו יכול לפעול נגדנו ולמנוע מאיתנו את שנת הלילה הנהדרת שמגיעה לגוף ולנפש שלנו. במאמר זה אני משתף אתכם בעשר הבעיות הנפוצות ביותר בהן אני נתקל בחדרי שינה ומסביר דרכים פשוטות אך יעילות בהן ניתן להתגבר על בעיות אלו.

10 – מדפי ספרים בחדר השינה

להחזיק ספרים בחדר השינה ובמיוחד אם יש לך הרבה ספרים על מדף ספרים מעורר את המוח שלך ולא מקדם שנת לילה רגועה. הכי קל, ואני חייב לומר התרופה הטובה ביותר, היא להוציא את מדפי הספרים ולהציב אותם בחלק אחר של הבית. אם זה בלתי אפשרי או לא מעשי כסו את המדפים בדלתות ארונות או בד כך שלא תוכלו לראות את הספרים כשאתם הולכים לישון בלילה.

9 – מיטת מזחלת

מיטות בסגנון מזחלת הופכות נפוצות מאוד בבריטניה ואני חייב לומר שהן נראות מאוד מסוגננות בחדר השינה. אולם הבעיה בסגנון המיטה הזה היא שהראש וכף הרגל מתעקלים בו יכולים ליצור רושם של לחיצה על יושבי המיטה. כדי לרפא בעיה זו אתה צריך להרים את האנרגיה על ידי הנחת משהו קל מעל המיטה, קריסטל יעבוד הכי טוב או גוף תאורה מסוגנן.

8 – מיטה נמוכה מדי לקרקע

אם המיטה שלך נמוכה מדי לקרקע אז האנרגיה לא יכולה לזרום מתחת ביעילות. מיטות באופן אידיאלי צריכות להיות הרבה מקום בין המזרון לרצפה. אם זה לא מעשי לשים את המזרן על בסיס, אז אתה יכול להניח סדין אדום או בד בגודל המדויק של המיטה מתחת כדי לעורר צ'י

7 – קורות מעל המיטה

קורות חשופות מעל המיטה גורמות לבעיות במספר דרכים. קרן לאורך המיטה יכולה לגרום לשני אנשים בזוגיות לחיות חיים נפרדים שכן יש לה השפעה של חלוקת בני הזוג. אם אתה לא בזוגיות זה עדיין יכול להיות מאתגר מכיוון שיש לזה השפעה של מכביד על אדם שגורם לבעיות ודאגות. קרן לרוחב המיטה יכולה לגרום למחלה בחלק הגוף שהקרן חוצה, כך שאם היא חוצה את הרגליים אדם יכול לגלות שיש לו כאבים בברכיים או ברגליים, חציית החזה עלולה לגרום לכאבים בחזה ולבעיות נשימה ואם זה חוצה את הראש האדם יכול לסבול מכאבי ראש או מיגרנות.

כיסוי הקורה על ידי הכנסת תקרה מזויפת או הוצאת הקורה לגמרי הוא הפתרון הטוב ביותר, אם כי לרוב זה לא מעשי, ויש להימנע מכך אם הקורה נושאת עומס. עם זאת, ישנם פתרונות אחרים שיכולים להיות מעשיים יותר ויעילים באותה מידה.

תליית שני חלילי במבוק מהתקרה מעל המיטה כך שהם חוצים את הקורה ויוצרים צורה כמו תחתית מתומן יש את היתרון של משיכה של כל אנרגיה שלילית כלפי מעלה. לחילופין ניתן להסוות את הקורה עם וילונות מבד בצבעים המתכתבים עם אזור הבאגוה בחדר השינה, אז ורודים וקרמים אם חדר השינה שלכם נמצא באזור הזוגיות, אדומים או טורקיז אם זה באזור העושר או הגוונים של ירוק אם זה באזור המשפחה.

6 – תקרות משופעות

בהשפעה דומה לקורות, תקרה משופעת מעל המיטה יכולה לגרום ליושבי המיטה לחוש את כובד הדאגות והבעיות בזמן שינה. במקרה זה עדיף לתלות קריסטל מעל המיטה, לזכור לתלות אותו על פיסת סרט אדום או חוט באורך 9 אינץ'.

5 – עומס מתחת למיטה

העומס מתחת למיטה, בין אם זה במגירות מתחת למיטה או בערימה בקופסאות משפיע על חסימת הזרימה הטבעית של הצ'י מסביב למיטה ומתחתיה. יש רק תרופה אחת לזה, הוציאו את הקופסאות ואחסנו אותן במקום אחר.

4 – ארונות בגדים עם מראה

נראה שהרבה אנשים מעדיפים ארונות בגדים עם מראה אבל הם באמת יכולים לשבש את זרימת האנרגיה הטבעית ולהשפיע מאוד הרסנית על שנת הלילה הטבעית. אם אתם באמת חייבים ארונות מראות, נסה למצוא דרך לכסות אותם במהלך הלילה, בין אם זה על ידי הצבת מסך דקורטיבי לפני הארונות או על ידי תליית וואל על פני המראות.

3 – מיטת מתכת

מיטת מתכת עלולה להפריע לזרימת האנרגיה סביב המיטה ולפגוע בהשפעות המרגועות של צ'י חיובי. אם יש לך מיטת מתכת, או אפילו רק ראש מיטה ממתכת, אתה יכול למזער את ההשפעות השליליות של זה על ידי כיסוי המתכת בבד חושני רך, משי עובד הכי טוב

2 – חדר רחצה צמוד

חדרי רחצה צמודים נפוצים כיום ברוב הבתים המודרניים ונדיר מאוד שאני עורך קורס שבו לאף אחד אין חדר רחצה צמוד בחדר השינה שלו. חדרי האמבטיה אינם רעים אך יכולים, אם לא מעוצבים ומעוצבים בקפידה, להוביל לניקוז הצ'י. וודאו שהשירותים, הכיור, האמבטיה והמקלחת שלכם נקיים מהבלגן, כולם נקיים ותקינים והבטיחו מגבת טרייה, קריסטלים וצמחים בשפע. כדי לחזק עוד יותר את הצ'י החיובי בחדר השינה, הקפידו תמיד לשמור על דלת חדר האמבטיה סגורה בזמן השינה

1 – טלוויזיה או מחשב בחדר השינה

ללא ספק, הבעיה הנפוצה ביותר שאני רואה בחדרי שינה היא טלוויזיה או מחשב בחדר. זה באמת לא מומלץ אבל אני מקבל שלפעמים לחדר שינה יש מספר שימושים. אם אתה חייב להחזיק טלוויזיה או מחשב בחדר השינה שלך, אכסן אותו בארון או כסה אותו במטלית או בשמיכה כאשר הוא אינו בשימוש. טלוויזיה היא צינור של אנרגיה חשמלית זורמת במהירות ויכולה לפגוע בדפוסי השינה המובילים לשנת לילה מופרעת.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.