טיפים להסרת רהיטים כדי לחסוך כסף

כל פינוי רהיטים יכול להיות תהליך מאיים ולא משנה מה המיקום של הבית או המשרד החדש שלכם. אם עוברים כבישים בין-מדינתיים, הצורך להבין כיצד פועלת הטעינה חזרה בין-מדינתית והאם כדאי להעמיס או לא הוא חיוני להעברה בין-מדינתית מוצלחת.

הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לתכנן הכל מבעוד מועד ולקבל את המידע הנכון מאנשי מקצוע מוסמכים. זמן הוא כסף והפיכת הזמן למפות כיצד תוציא את הכסף שלך פירושה חיסכון גדול יותר.

 

רשימה זו מכילה כמה טיפים לחיסכון בכסף למעבר דירה שכדאי לשקול בעת ביצוע פינוי רהיטים:

 

עשה תקציב ואל תסטה

 

זה חיוני בהחלט להקפיד על תקציב לאחר שפרטת את כל ההוצאות שלך. רשום רשימה של הוצאות צפויות כמו ציוד אריזה, הובלות מקצועיות, אוכל לקחת, לינה בבתי מלון, דלק וכו'. כלול חיץ בתקציב שלך, כך שאם תתעוררנה הוצאות בלתי צפויות, תהיו מוכנים.

להעסיק פינוי רהיטים מקצועי 

ראיין מספר מסירים וקבל הצעות מחיר. הוצאות ההובלה מחושבות בדרך כלל בהתאם לנפח או למספר החדרים, המרחק בין שני מקומות ההתחלה והסיום, המאמצים המופעלים באריזה, כמו גם הגישה, וזמן השנה. זמני המעבר שיא כוללים את הקיץ, סופי השבוע וחגים, כך שהם יעלו לך יותר מאשר אם היית עובר בימים אחרים.

 

זכור כי רק בגלל שחברה אחת נתנה את אומדן המחיר הנמוך ביותר, אין זה אומר בהכרח שזה ההסדר הטוב ביותר. איכות שירות ההובלות שלכם חשובה, אז זכרו לעיין במדיניות הנוגעת לפריטים שניזוקו (במהלך ההובלה).

השתמש בשיטות אריזה ובציוד במחירים נוחים – אם אתה בתקציב נמוך  

עשה את האריזה והפריקה בעצמך. כך תחסוך הרבה יותר כסף. חפש עסקאות טובות על ציוד אריזה. לפעמים, לחברים ולמשפחות יש פריטים אלה שנחסכו מהמהלכים שלהם. קבל קופסאות בחינם ממקום העבודה שלך או מסופרמרקט מקומי. יש הרבה דרכים להשיג ציוד הובלה זול. חקור – בטוח תמצא משהו שיהיה שימושי עבור המעבר שלך.

הפחת את משקל הנסיעות שלך 

ככל שיש לך פחות סחורה, כך יש פחות להעביר, ותשלם פחות למובילים שלך. במקרים רבים, הובלות מקצועיות יחייבו על סמך היקף רכושכם. אז נסו, במידת האפשר, למגר פריטים מיותרים. אתה יכול להיפטר מהם באמצעות מכירה במוסך או לתרום אותם לצדקה. דברים רבים יכולים להימכר די בקלות ב-eBay עכשיו, אז אל תשלול את האפשרות הזו כשאתה מוכן למכור.

כבה את כלי השירות

התקשרו מראש לחברות השירות (ולחברת הכבלים) כדי לוודא שהשירות שלכם הסתיים ביום המעבר שלכם.

כבה את מחמם המים והנמיך את החימום. ודא שכל האורות אינם דולקים. נעל ואטום כל פתח כמו חלונות ודלתות כך שתכולת הבית תהיה מוגנת.

 

מעבר דירה יכול להיות מאיים, אבל אם אתם מתכננים הכל ומתחילים מוקדם, בטוח שיהיה לכם מעבר מוצלח. ותמיד זכרו לשאול כאשר יש ספק – בדיקת רקע מקצועי של פינוי רהיטים ומשוב יכולים לעשות או לשבור את המהלך שלכם. תהנה מהטיפים המותאמים לתקציב כדי שהמעבר שלך לא יעלה לך יותר מדי.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.