טיפול ברהיטי פטיו מעץ טיק ועץ Shorea

רהיטי מרפסת מעץ טיק וריהוט מעץ shorea הם בעלי איכויות דומות מאוד ולכן ניתן לטפל בהם בדרכים דומות מאוד. שני העצים מכילים כמות גבוהה של שמנים טבעיים, מה שהופך אותם לדחוסים ועמידים מאוד. תכולת השמן הגבוהה שלהם הופכת אותם גם לעמידים מאוד בפני לחות ונגיעות חרקים. בגלל איכויות אלו, עצים אלו נבחרו לשימוש ביצירת ריהוט מרפסת חיצוני.

באשר לתחזוקה של ריהוט עץ טיק או shorea שלך, לא נדרשת תחזוקה רבה. ניתן להשאיר רהיטים העשויים מעצים אלה בחוץ וחשופים לפגעי מזג האוויר כל השנה והם פשוט יהפכו את הצבעים לגוון אפור חם. אם אתה פשוט אוהב את צבע הדבש המקורי של העצים האלה, אתה יכול לבצע את השלבים הקלים הבאים כדי לשמור על הצביעה הזו על ריהוט המרפסת החדש שלך:

שלב ראשון – נקי ויבש

כאשר מייצרים רהיטים מעץ טיק, הם בדרך כלל עברו שיוף מכאני, מה שגורם לחלקיקים העדינים שנוצרו בתהליך זה לסתום למעשה את נקבוביות העץ ומעניקים לו את המרקם הרך והמשי שהופך אותו לכל כך מושך עבור רהיטים. אם אתם מתכוונים ליישם טיפול על סוג זה של רהיטים, תחילה עליכם לנקות את השאריות הללו. ניתן להשתמש בתערובת של חומר כביסה ומים כדי לשטוף את המעיל השעוותי שנוצר בתהליך השיוף. לאחר שהמעיל השעווה נעלם והוא יבש לחלוטין, אתה יכול להתחיל למרוח איטום טיק.

שלב שני – מריחת איטום

ייתכן שתמצאו חומרי איטום לעץ טיק מגיעים במגוון גוונים כדי לאפשר לכם ליצור את הצביעה המושלמת לרהיטים שלכם. כדי למרוח חומר איטום מעץ טיק על הרהיטים שלך, תרצה להשתמש במוליך מברשת קצף ולמרוח בנדיבות את חומר האיטום, ולאפשר לרהיטים להיספג כמה שיותר. לאחר השלמת שכבה אחת, ניתן ליישם שכבה שנייה מיד. לאחר החלת השכבה השנייה השתמש בסמרטוט כדי לנגב את כל עודפי האיטום. במזג אוויר יבש, הרהיט יהיה יבש למגע תוך שעה ומוכן לשימוש תוך 24 שעות.

יש לחזור על תהליך זה מדי שנה כדי לשמור על צבע הדבש של העץ.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.