חסוך כסף על ידי שימוש בשרידי גרניט

אבנים טבעיות שנחפרו על מכרות ומחצבות כמו גרניט היו חומר בנייה נפוץ בימינו. היופי והקשיחות של האבנים הללו הופכות אותן לחומר מתאים לשיפוץ ובנייה של הבית. עם זאת, גרניט יכול להיות די יקר, עם מחירים שיכולים להגיע עד $70 למטר מרובע לא כולל התקנה. לא כל בעלי הבית יכולים לעמוד בעלות העצומה הזו. למרבה המזל, ישנם חלקי גרניט זולים ב-10 עד 70 אחוזים ממחירם המקורי. חלקים אלו הם למעשה שאריות ונקראים שאריות גרניט.

בדרך כלל, גרניט טבעי נחתך וחותך לקוביות ללוחות. לוחות אלו משמשים בדרך כלל לבניית משטחי מטבח. הם נחתכים עוד יותר לחתיכות קטנות יותר בהתאם לגודל המטבח. במהלך תהליך זה, חלקי גרניט מסוימים הופכים קטנים מדי או שאינם מתאימים למדידה הרצויה. שאריות גרניט נזרקות לאשפה או נמכרות על ידי הקבלן או היצרן במחיר נמוך בהרבה. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך לקנות לוחות גרניט, החלקים שנשארו אלה יכולים להיות אופציה טובה.

החלקים הללו עברו את אותו תהליך ייצור כמו זה של הלוחות הגדולים יותר. סביר להניח שחלקים אלה מלוטשים, מבריקים ובעלי משטח חלק. עם זאת, לא לכל היצירות הללו יש איכות טובה, ולכן חשוב לכם מאוד ללכת ולבקר בחצר האבן ולבחור את הטובות.

אתה צריך לבחור רק את השרידים שיתאימו למבטא של הבית שלך. זה יכול להיות קשה מכיוון שהמלאי של חלקים שאריות של חנות יכול להשתנות מיום ליום, במיוחד אם מדובר בחנות גדולה. זה גם טוב לדבר עם חנות הייצור על הזמינות של חלקי גרניט לפני שמתחילים בפרויקט שלך. אתה צריך לעשות זאת כדי שהם יידעו מבעוד מועד איזה סוג של חלקים אתה רוצה שהם ישמרו. למרות שהשטח של החלקים הללו מלוטשים, הקצוות עדיין עשויים להיות בצד המחוספס. אם זה המקרה, אתה צריך לבקש מהיצרן להבריק את הקצוות.

לבקש מחיר מוזל עבור החתיכות שנותרו יכול להיות קל. חנויות ייצור בדרך כלל רוצות להיפטר מהחלקים הללו והן מוכנות להציע לך אותם במחיר נמוך מאוד. למרות ששרידי גרניט הם חלקים קטנים שלא ניתן להשתמש בהם לפרויקטים גדולים יותר כמו משטח מטבח בגודל רגיל, הם עדיין מתאימים לפרויקטים קטנים יותר. חלקים אלה יהיו בדיוק החומר המושלם לבניית משטחי שולחן, משטחי איפור, איי מטבח, מקיפים לאח ועוד המון אביזרים קטנים יותר.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.