חומרה חדשה לדלתות דו מתקפלות עם מסך זבוב הזזה – לילות קיץ נהדרים ללא ביס מוסי

יצירת מערכות לחלונות ודלתות

Centor Architectural החלה בבריסביין, אוסטרליה בשנת 1951 עם משימה ליצור את המעקב הטוב ביותר לדלת הזזה הקיימת. חמישים שנה לאחר מכן, המגוון העצום של חומרה מעולה לדלתות הזזה הזמינה מ-Centor הוא ללא אח ורע מבחינת איכות, פונקציונליות ואמינות. האירוניה היא שכיום מערכות דלתות הזזה הן לא מה ש- Centor Architectural ידועה בעיקר בה!

מצטרפים לסמלים כמו חלונות גג, דלתות הזזה ותריסים בשפה הרווחת של עיצוב חכם, חלונות ודלתות מתקפלים דו-קיפולים כאן כדי להישאר. הביקוש לקלאסיקה מודרנית אלה רק יכול לגדול ככל שיותר אנשים חווים את הגמישות המשמרת את החלל שלהם. מערכות החומרה הדו-פיפוליות של Centor Architectural, שהתפתחו במשך שנים רבות ושוכללו ללא הרף על ידי חברה המגיבה לאדריכלים ומעצבים המעוניינים ליצור רושם מתמשך, הן הצעה לטווח ארוך. הם קבעו את הסטנדרט למעברים פונקציונליים ללא תפרים בין חללים פנימיים וחיצוניים ועל הדרך הם שינו את פני העיצוב העכשווי!

הביקוש למנגנוני נעילה, ריהוט דלתות ומיון חרקים התואמים את האיכות והתפקוד של מערכות החלונות והדלתות הקיפול והזזה של Centor, הביא לאחרונה את הגישה החדשנית של Centor לתחומים משלימים של עיצוב חלונות ודלתות. המגוון המסוגנן של סנטור של בריח נטוי סמוך הם הפתרון האידיאלי לחיזוק ואבטחת חלונות ודלתות מתקפלים או הזזה, בעוד שמגוון רהיטים ומנעולים לדלת מבטיחים ביצועים וגימור עקביים בדרגת Centor לאורך כל הפרויקט. מערכות אדן דלת מוכנות אומרות ביטחון מלא בעת ציון דלתות כפולות ביישומים חשופים, בעוד שמסך הדלת החרקים הראשון בעולם של Centor הוא מהפכה בביטול מזיקים מעופפים לא נעימים מבלי להתפשר על הסגנון.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.