זיכוי מס אנרגיה לשנת 2009 להחלפת חלונות ודלתות – קבל בחזרה עד $1,500

אם אתם מתכננים פרויקט החלפת חלון או דלת, אז זה הזמן. הסיבה לכך היא שאתה יכול לקבל זיכוי מס של 30% מעלות החלונות והדלתות חסכוניים באנרגיה, עד 1,500 דולר.

זו הזדמנות ענקית עבורך. זיכוי המס היה במקור 200 דולר עלובים עבור חלונות ועד 500 דולר עבור דלתות. כעת הקונגרס והנשיא העבירו את חוק ההבראה וההשקעות מחדש האמריקאי, הלא הוא "הגירוי". בפנים יש הפרשה שמשלשת את זיכוי המס הישן.

זה לא רק נדבה. כדי לזכות לזיכוי המס החדש, עליך להיות קונה חכם ולקנות את החלונות החסכוניים ביותר באנרגיה. אישור אנרג'י סטאר, התקן הישן, לא חותך אותו יותר. התקן החדש יסייע למדינה שלנו להיות עצמאית באנרגיה. בנוסף, חלונות טובים יותר חוסכים לך כסף בחשבונות האנרגיה ושומרים עליך בנוח כל השנה.

אילו חלונות ודלתות זכאים לזיכוי המס?

רק חלונות ודלתות עם U-Factor של .30 או פחות מתאימים. U-Factor הוא מדד ליעילות האנרגיה הכוללת של החלון. לחלונות רבים יש U-Factors של .31 או .32. אלה לא מתאימים.

חלונות ודלתות זקוקים גם למקדם עלייה בחום השמש (SHGC) של .30 או פחות. SHGC נמוך חוסם את החום הבוער שמגיע דרך חלונות בקיץ, ומפחית את העומס על מיזוג האוויר שלך. שוב, .31 או .32 לא מספיק טובים. זה צריך להיות בדיוק 0.30 או פחות.

U-Factor ו-SHGC נבדקו ומאומתים באופן עצמאי עבור חלונות על ידי המועצה הלאומית לדירוג גדרות. לכל חלון מכובד תהיה מדבקת NFRC.

כיצד לוודא שה-Windows החדש שלך כשיר

כדי לקבל זיכוי מס של $1,500, אתה צריך לעשות קניות חכם. הרבה חלונות ודלתות בחוץ לא עומדים בדרישות החדשות – אפילו כמה מותגים יוקרתיים ששמעת עליהם. הרבה חברות לא עיבדו או אפילו לא יודעות על זיכוי המס החדש. יש הרבה בלבול בנוגע לזה כרגע-אתה לא רוצה להישאר בידיים ריקות.

הנה מה שאתה צריך לעשות: ודא שלכל חלון או דלת חלופיים שאתה קונה יש U-Factor ו-SHGC של .30 או פחות. אם חברת החלונות לא תראה לך את מדבקת ה-NFRC המאשרת את הדירוגים, צא משם. אם אינך בטוח או חשדני, בקר ב- NFRC ב http://www.nfrc.org. אתה יכול לאמת דירוגים בספריית המוצרים או לפנות אליהם ישירות.

כיצד לתבוע את אשראי מס החלונות והדלת חסכוני באנרגיה שלך בסך $ 1,500

1. רכוש והתקן כל חלון חלופי, דלת מרפסת או דלת כניסה עם U-Factor ו-SHGC של .30 ומטה בין ה-1 בינואר 2009 ל-31 בדצמבר 2010.

2. שמור את הקבלה וכל תווית ביצועים של חלון ודלת (תווית NFRC) עם מסמכי המס שלך.

3. תבע את זיכוי המס שלך על הגשתך הפדרלית לשנת המס 2009 או 2010.

תנאים ומגבלות

  • זיכוי המס הינו עבור עלות המוצר בלבד ואינו כולל עלויות התקנה. הקפידו לבקש אישור מכירה המציג את עלות המוצר בלבד.
  • זיכוי המס הוא 30% מהסכום ששולם עד למקסימום 1,500$.
  • אם נרכש שילוב של חלונות ודלתות, סך האשראי המקסימלי הוא $1,500.
  • מדובר בזיכוי מס חדש לשנת 2009/2010.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.