התקנת דלתות הזזה מזכוכית להחלפת ויניל

בשבוע שעבר סיפרתי לכם כיצד להסיר את דלת הזזה הישנה מזכוכית לקראת התקנת דלת החלפת הוויניל. בואו נעבור על הליך ההתקנה הן עבור מסגרות בסגנון Retrofit והן עבור מסגרות בסגנון החלפה.

נתחיל עם מסגרת השיפוץ. בדומה לחלון השיפוץ, לדלת תהיה שפה בגודל 2 אינץ' שוטפת עם הקצה החיצוני של המסגרת. ההבדל בין מסגרת החלון לשיפוץ הדלת למשקוף הדלת השיפוץ הוא היעדר השפה בתחתית הדלת בגלל הסף. מסלול. לדלת שלך תהיה השפה משני הצדדים ולרוחב החלק העליון. רוב תהליך ההתקנה זהה בין אם זה מסגרת שיפוץ או מסגרת החלפה. הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לבדוק את מצב הרצפה בצורה ישרה. אם הבסיס אינו מפולס, הוסף שיבולים ליצירת בסיס ישר. שלב זה חשוב מאוד, כי אם יש לך תחתית משופעת, כל המסגרת תיזרק מהריבוע. תהיה לך בעיות בנעילת הדלת כמו גם אוויר תקלות חדירה. לכן, הניחו שיבולים כדי להפוך את הבסיס לרמה. במידת האפשר, השתמשו בלוח אחד ארוך כדי ליצור בסיס מוצק למשקל הדלת. לפני התקנת הדלת במקום, הניחו חרוז של מסמרים נוזליים מהקצה אל הדלת. לסיים, לשים את ה-shims על גבי הציפורניים הנוזליות, ולהפעיל ג'י חרוז אטום עצבני על הפנים החיצוניות של הפתח, שבו שפת השיפוץ הולכת ליצור קשר עם המשטח החיצוני. לאטום את הצדדים ואת החלק העליון.

כעת הגדר את הדלת במקום, הקפד להרים את הדלת ולהציב את המסלול התחתון על גבי השבבים, במקום לגרור את התחתית. ברור שזה דורש שני אנשים, אחד מכל צד. אתה מטה את החלק העליון הרחק מהפתח כשאתה מציב את החלק התחתון במקום. לאחר מכן, הרם את החלק העליון עד ששפת ההתאמה המחודשת תיצור קשר עם המשטח החיצוני שבו הנחת את האיטום. הסיבה שאני משתמשת במסמרים נוזליים בתחתית ולא באיטום היא כי אני לא אוהבת לשים ברגים בתחתית, ומוצר הציפורניים הנוזלי טוב כמו ברגים כשהוא מתייבש. בקש מהעוזר שלך להחזיק את המסגרת במקומה בזמן שאתה נכנס פנימה לאינסטלציה ולאבטח את הדלת. שים רמה על המשקוף שבו המחוון יינעל. אינסטל את המשקוף והתקן שקעים במקום שבו אתה שם את הברגים שלך. אתה צריך לשים אחד בערך 6 אינץ' מלמעלה ואחד 6 אינץ' מלמטה. לדלת באיכות טובה יישלחו ברגים ארוכים עם הדלת המהווים תחליפים לברגים הקטנים המחזיקים את חומרת הנעילה למשקוף. הקפד לתקן את הברגים האלה. כעת, אם יישרתם את החלק התחתון וסימנתם את הצד, הצד העליון והצד השני שלכם צריכים להיות מרובעים אוטומטית. שים שיבולים על המשקוף הנגדי, והכנס את ברגי ההתקנה שלך. הכנס 3 עד 4 ברגים במשקוף. לאחר מכן, הפעל את סרט המדידה שלך מהפינה הימנית העליונה לפינה השמאלית התחתונה. רשום את המדידה הזו. מדוד מהפינות הנגדיות, והמידה צריכה להיות זהה אם המסגרת שלך מרובעת. לבסוף, הכנס בורג אחד במרכז העליון. אתה באמת לא צריך יותר מאחד. אתה לא צריך להשתמש בשבבים מכיוון שלא יהיה עומס או מומנט על הכותרת העליונה. רק אל תהדק יתר על המידה את הבורג, אחרת המסגרת תתכופף.

בשלב זה יש להתקין את המסגרת בפתח כשהפאנל הקבוע כבר מזוגג מהמפעל. כאן אתה רוצה להתקין את לוח ההזזה. זה נכנס מתוך הבית. הנח אותו בצד והתיז כמות נדיבה של חומר סיכה על גלילי הפלדה כדי לעזור להם להסתובב בחופשיות. נגב את העודפים לפני הכנסת הפאנל פנימה. זכור להרים את החלק העליון לתוך הכותרת עד לקצהו, ולאחר מכן סובב את החלק התחתון על השפה והנח אותו על המסלול. אם החלק התחתון לא יעבור את השפה התחתונה, תצטרך להתאים את הגלילים התחתונים כדי להעלות אותם לתוך המסגרת. אתה אמור לראות חור במעקה הצדדית כדי להכניס מברג ולסובב את בורג הכוונון נגד כיוון השעון כדי להעלות את הגלילים ולהוציא אותם מהדרך. לאחר הגדרת הגלילים על המסילה, הקפד לכוונן אותם בחזרה למטה לפני הזזה של הדלת. בקש מהעוזר שלך להרים את הצד כלפי מעלה בזמן שאתה מסובב את בורג הכוונון עם כיוון השעון. בצע את שני הצדדים, ואז החלק את הדלת סגור ובדוק אם יש אור יום שווה מלמעלה למטה. אם יש יותר אור יום שמופיע בחלק העליון או התחתון, כוונן את הגלילים כדי להביא את שקע לוח הדלת עם המשקוף. התאם את המנעול. כל דלת צריכה להגיע עם הוראות התאמת מנעול. התקן את דלת המסך מבחוץ. כעת אטום את הסדק בין שפת התיקון למשטח החיצוני. היכנס פנימה ומלא את החלל בין המסגרת לחתיכי הקיר בבידוד R-13. השלב האחרון הוא חיתוך החלק הפנימי. אנו מוכרים חתיכות עיטור ויניל שנועדו לקצץ את החלק הפנימי מבלי צורך לצבוע, להכתים או למסמר. ניתן לראות דוגמאות ומחירים לקיצוץ בעמוד הקניות באתר.

כעת, תהליך התקנת המסגרת החלופית זהה, פרט לכך שאין שפת שיפוץ. לכן, כאשר מכניסים את המסגרת לתוך הפתח, יש לבצע אינסטלציה של המשקופים הצדדיים משני מקומות ולא מאחד. בנוסף לאינסטלציה של המשקוף משמאל לימין בפתח, אתה גם צריך לאינסטלציה מבפנים אל חוץ, כי אין לך את השפה לשיפוץ כדי לשמור על המסגרת שלך מיושרת עם הקיר החיצוני. כמו כן, אתה צריך ליישם לקצץ על החיצוני כמו גם על הפנים. אתה יכול להשתמש בגזרת ויניל שטוחה בסיסית לבחוץ, וזה זמין גם בדף הקניות. הקפד לאטום את הגזרה החיצונית במקום שבו הוא פוגש את פני השטח שמסביב. התקנת הרגע דלת הזזה מזכוכית ויניל. בשבוע הבא אצא לחופשה, אבל הכתבה של השבוע שלאחר מכן תעסוק בדרך הטובה והבטוחה ביותר להתקנת חלונות חלופיים בקומה השנייה.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.