השפעת הגבות במונחי פנג שואי

האם אי פעם הבנת שעיצוב הגבות שלך יפה יבהיר את כל תכונת הפנים שלך? אם אינך מעוניין באיפור, לפחות וודא שהגבות שלך מסודרות היטב. זה נכון במיוחד לנשים.

מלבד מראה טוב יותר, הגבות יכולות להעיד הרבה על הדמויות של האדם. לאלו שהולכים לראות מאסטרי פנגשואי או מגידי עתידות, הם עשויים לייעץ לך לגבי הגבה שלך, למשל, לא לקצץ את הגבה שלך דק מדי מכיוון שהם מביאים לך מזל פריחה רע וכו'. למעשה, הגבות שלנו ישפיעו איך אנחנו נתפסים על ידי אחרים.

למרות שלא כולם מתברכים בגבות מושלמות, שבהן שערות הגבות מסודרות בצורה יפה, לא עבות מדי ולא דקות מדי וללא שבירה בגבה, אנחנו בהחלט יכולים להשתמש בעפרונות גבות כדי לשפר אותן.

אם הגבה שלך כמעט בלתי נראית ודל, הכהה ותן להן קצת עובי עם עיפרון הגבות. הסיבה לכך היא שהם מייצגים בריאות חלשה או אופי חלש. על ידי מתן צורה יפה של הגבות שלך, מאסטרי הפנגשואי טוענים שאפשר להשיג מזל טוב ובריאות טובה ככל שאתה נראה טוב יותר ומכאן יש לך יותר ביטחון עצמי. כמובן שתדמית חזקה יותר תמנע ממך להציק.

אם זוג הגבות מתחברים זה לזה, זה מעיד על קנאה מוגזמת או עקשנות באדם. ככזה, ייתכן שתרצה לקצץ את החלק המרכזי. גם אתה תיראה יפה יותר.

כאשר הגבות עבות מדי או סוררות מדי, מרוט וחתוך אותן לצורה יפה ונחמדה. יש עצות רבות לפנגשואי לגבי צורת הגבות, אבל לשים את זה בצד, בעל גבות מסודרות אכן משפר את כל תווי הפנים שלך ואפילו גורם לעיניים שלך להיראות חדות יותר, אז קח את זה למשטר האיפור שלך.

נְקִישָׁה פה כדי לבדוק את עפרונות הגבות והג'לים השונים הזמינים ממותגים יפניים.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.