הפנג שואי מפרש עליית גג ומרתפים

צריך להבין שהאזורים בבית שאדם מבלה בהם הכי הרבה זמן הם האזורים שצריך להתמקד בהם. בדרך כלל, אין חדר אחר שמתחרה בחדר השינה או במשרד הביתי בשימוש רב. ובכל זאת, אנחנו יכולים לפרק תוכנית קומה שלמה ולפרש את ההשפעות של אזורים אחרים בבית. חדר אמבטיה או מטבח שלא ממוקמים בצורה גרועה עלולים להשפיע על כל המשפחה.

חלק מהאנרגיות בבית אינן נראות, אך חזקות, ונוצרו כאשר הבית נבנה. אנרגיות מהאדמה נעות כלפי מעלה עם הקמת הבסיס. אנרגיות מהשמש והכוכבים חודרות כלפי מטה ונלכדות בבית כשהגג סוף סוף סוגר את הבית. העיתוי של הגג הנמשך נקרא שנת הבנייה.

עם בית או בניין רב קומות יהיו אנרגיות חוזרות. לדוגמה, אם יש לך חדר שינה ישירות מעל חדר אוכל, לשני החדרים האלה יהיו השפעות דומות. וכך, נכון גם לגבי מרתפים ועליות גג שהם בדרך כלל יכילו אנרגיה דומה לחדרים שהם מעל או מתחת.

זה הופך להיות רלוונטי מאוד כאשר עליות גג ומרתפים משופצים לחדרים המשמשים על בסיס קבוע. כמו כל חדר אחר בבית, הם עשויים לדרוש תרופות אלמנט מסוימות. כמו כן, תורת היין-יאנג באה לידי ביטוי מכיוון שעליות גג ומרתפים הם בדרך כלל אזורים שעשויים להזדקק ליותר אור ממה שהם סופקו במקור.

לעליות גג שהופכות לחדרים יש לרוב תקרות משופעות ולפעמים התקרות נמוכות מהרגיל. תקרות נמוכות טובות להתרכז, אבל לא על חשבון היותה כל כך נמוכה עד שזה מרגיש גודש או שאדם הופך לקלסטרופובי בחלל. תקרות מרתף נותרות לעתים לא גמורות, כאשר קורות ותעלות אוויר או קווי אינסטלציה חשופים אינם אידיאליים לעלות מעל הראש עבור אזור בשימוש רב.

היבט נוסף של תורת היין-יאנג שהופך בולט יותר עם עליות גג ומרתפים הוא הטמפרטורה. החום עולה, כך שעליית הגג עשויה להתחמם בצורה לא נוחה והמרתף עשוי להיות קר תמידי. בדיוק כמו התיאור שלהם בסרטים, אנשים מרגישים לעתים קרובות מבוהלים לגבי עליית הגג או המרתף שלהם, כאילו כל אחד מהחללים האלה נכבש על ידי רוח רפאים. זה די מעניין שאנחנו צופים באינסטינקט שחלל חשוך, עמוס ומוזנח עשוי להיות מיושב על ידי רוחות.

אם עליית גג או מרתף משמשים רק לאחסון, אז יש הרבה תאורה זה לא קריטי. אנשים שואלים אותי כל הזמן אם יש להם שטחי או אזורי אחסון בחלקים מסוימים של הבית, אם זה יכול להשפיע לרעה על תחום כלשהו בחייהם. בדרך כלל זה לא הדבר החשוב ביותר שיש לדאוג לו. למעשה, אנו יכולים לומר שאם אתה יכול לשים את כל הדברים המיוחדים שלך בעליית הגג או במרתף, עדיף שם מאשר למלא חדרים שבהם אתה משתמש באופן קבוע, שבו אתה צריך שטח פתוח יותר.

אין סודות מיסטיים אחרים לחשוף על עליות גג ומרתפים. הם רק צריכים להיות מאוזנים לפי תורת היין-יאנג כדי להיות נוחים כחללי מגורים. לא כהה מדי, לא בהיר מדי. לא חם מדי, לא קר מדי. הם צריכים להיות בעלי תקרות גבוהות מספיק כדי לתפקד וריצוף יציב מספיק כדי להרגיש בטוח להסתובב. לאחר מכן, ניתן להעריך אותם כמו כל קומה אחרת בבית כאשר כל שאר עקרונות הפנג שואי חלים.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.