הפוך את המטבח שלך לידידותי לסביבה

אם אתם רוצים להפוך את המטבח שלכם לאזור ידידותי לסביבה, ישנן מספר שיטות שתוכלו לאמץ שיעזרו לשמור על הסביבה. מסתבר שאת רוב הפריטים במטבח שלכם ניתן לנקות באמצעות סודה לשתייה, חומץ ולימונים. אתה רק צריך להסתכל על חומרי הניקיון בתצוגות המהפך הביתי של סלבריטאים כדי לראות שכשהם מנקים, הם משתמשים בשלושת הפריטים האלה.

על מוצרי הניקוי 'המדף' יש כל מיני אזהרות מפגעים. זה אמור להיות סימן שאינו טוב למטבח שלך או לסביבה.

אחד המרכיבים החשובים ביותר כאשר מנסים ליצור מטבח ידידותי יותר לסביבה, הוא לחשוב לפני שאתה זורק. כשזורקים כלאחר יד שאריות, נסה לחשוב למה עוד אפשר להשתמש בהן. בתים רבים משתמשים בשאריות ירקות לקומפוסט או לשימוש בציר ירקות. על ידי כך, ניתן להפחית את בזבוז המזון וזו התחלה מצוינת להפוך את המטבח שלך לידידותי יותר לסביבה.

אם אפשר, נסה לבחור כמה נורות חיסכון באנרגיה. לעתים קרובות הם עולים קצת יותר אבל הם מחזיקים מעמד זמן רב יותר. זהו פתרון מצוין לכל מי שחושב ב'ירוק'.

זה אולי נראה ממש מובן מאליו אבל ממחזר, ממחזר, ממחזר! ניתן להכניס קופסאות, פלסטיק ובקבוקים למפעל המיחזור המקומי שלך. אם רציתם ללכת צעד אחד קדימה, חשבו על עיצוב מחדש של המטבח שלכם והשתמשו בחומרים ממוחזרים. אלה יכולים לכלול עץ משוחזר, אבן ואפילו נייר! חומרים רבים מגיעים בהמון עיצובים יפים – חלקם אפילו טובים כמו ברמה גבוהה מטבחים מודרניים. אז, שווה להסתכל.

לבסוף, יש עין חדה כאשר מחפשים מכשירי חשמל למטבח. שימו לב לסמל האנרגיה סטאר; זה מזהה מוצרים חסכוניים יותר באנרגיה (בדרך כלל טובים יותר מ-10-20 אחוז). נסה גם תנורי הסעה מכיוון שהם מתבשלים מהר יותר (יש לזה כמובן גם היתרון של ארוחת הערב על השולחן מהר יותר וגם שהיא גם ידידותית לסביבה!)

בין אם אתה מבצע שינויים קטנים או שאתה משנה לחלוטין את אורח החיים שלך כדי להתאים לשיטות ידידותיות יותר לסביבה, כל שלב הוא חיובי. אל תהיו קשוחים מדי עם עצמכם אם אתם יכולים לנהל רק אחד או שניים מהטיפים הרשומים כאן בעמוד – הם רק הצעה. אם כולם יישמו אחד מאלה, היינו אומה 'ירוקה' הרבה יותר! הסביבה תודה לך על כך ולאורח החיים החדש שלך עשויה להיות השפעה חיובית על דורות רבים הבאים!

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.