הערכת תמחור דלתות מוסך

הערכת תמחור דלתות מוסך חשובה כאשר מתכננים להתקין דלת מוסך חדשה או חלופית. חשוב שתדע איזה סוג של דלת מוסך תרצה וצריך להתקין. אחד הדברים הראשונים שעליך לעשות הוא לבדוק את חוקי הבנייה המקומיים שיש לפעול לפיהם בעת התקנת דלת חדשה. אם במקרה אתה גר באזור סיכון רוח חזקה להוריקן, ברוב המקרים תצטרך לבחור דלת קוד רוח חזקה. לא משנה היכן אתה גר, אתה צריך לעשות עבודה טובה בחיפוש אחר דלת המוסך הטובה ביותר עבור המיקום הגיאוגרפי והקלימטולוגי שלך.

באופן כללי דלתות המוסך העיליות שלך הן החלק המבני החלש ביותר בבית שלך. חשוב שלא תתקמצן על איכות דלתות המוסך שלך. תמחור דלתות מוסך עשוי להיות אינדיקציה טובה לאיכות הדלת האמיתית ואולי לא. דלתות מוסך מעץ באיכות טובה עשויות לעלות עד 10,000 דולר אך יספקו הגנה גרועה מפני פגעי מזג האוויר במיוחד מפני סערות קשות. כאשר דלת מחוזקת פלדה איכותית תעמוד עד 140 מייל לשעה רוחות ותרתיע פריצות בעלות של 500$ בלבד בהתקנה עצמית.

שוב, זה באמת משתלם לעשות את שיעורי הבית שלך בעת בחירת דלת מוסך לבית או לעסק שלך. מבחינת תמחור דלתות מוסך כנראה המקום הזול ביותר לרכישת דלת מוסך הוא מאחת מרשתות השיפוצים הגדולות. גם Home Depot וגם Lowe's מציעים לא רק מבחר טוב של דלתות אלא גם את העצות הטכניות הנדרשות כדי לבצע עבודה טובה בהתקנה עצמית. בנוסף הם יספקו לכם קבלנים שיבצעו עבורכם את ההתקנה אם אינכם מסוגלים לעשות זאת בעצמכם. אתה יכול לצפות לשלם בין 30 ל-50 אחוז יותר עבור התקנה בגודל סטנדרטי. עלויות ההתקנה צריכות לכלול את ההסרה והסילוק של דלת המוסך הישנה הקיימת וחיבור מחדש של פותחן הדלת הקיים שלך. המחירים צריכים לכלול חלקים עבודה ומסים.

תמחור דלתות מוסך עבור דלתות מותאמות אישית המשתמשות בפתיחה לא סטנדרטית עשוי לעלות הרבה יותר. כך גם העלות של עיצובים וחומרים מיוחדים לדלתות יעלו את המחירים. בכל המקרים וודאו שיש לכם הצעת מחיר כתובה טובה המכסה את כל היבטי ההתקנה. ברוב המקרים תצטרך לפחות 12 אינץ' של מרווח ראש ו-5 אינץ' של מרווח צד כדי לבצע התקנה טובה. אתה גם צריך לקחת בחשבון את מצב המוסך. מצב רצפה מחוספס או גרוע ימנע מהאטם את הדלת לפעול כראוי. חשוב מאוד לשאול הרבה שאלות כאשר מבקשים הצעת מחיר להתקנת מוסך.

עריכת רשימה של תמחור דלתות מוסך הכוללת את כל האפשרויות שאתה שוקל תעזור לך בהערכת העלויות שלך. אלו הן הערכות כלליות בלבד ויש להתייחס אליהן כהנחיות בלבד. קבל תמיד הערכת עלות בכתב לפני כל עבודה שמתבצעת. תמיד תהיה מוכן לנהל משא ומתן על מחירים נמוכים במיוחד בתקופה זו של דרישות בנייה נמוכות יותר. אם תעשה את המחקר שלך תמצא את דלת המוסך הנכונה בתמחור דלתות המוסך הנכון.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.