הסיבות העיקריות לנזקי מים בבית

חברות הביטוח מדווחות כי ניתן היה למנוע כ-93% מתביעות נזקי המים בשנה שעברה על ידי תחזוקה פשוטה של ​​הבית או שימוש במערכת כיבוי רגילה או מערכת איתור נזילות. כאשר רוב תביעות נזקי השיטפון עולות בממוצע 5,000 דולר בתיקונים, זה מועיל ביותר לבעלי בתים להבין ולזהות בקלות איומים אפשריים שעלולים להוביל לנזקי מים.

גֶשֶׁם

על פי חברות הביטוח, נזקי הגשמים מהווים 8 אחוזים מכלל תביעות נזקי המים. אפילו כמויות קטנות של גשם, לאורך זמן, עלולות להתבלות בבית שלך ולגרום נזק בסופו של דבר ליסודות הבית או הפנים. גם תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו שיטפונות עלולים לגרום נזק גדול לבתים, במיוחד ללא ההגנה המתאימה. נזקי שיטפונות מובילים לכמויות מסוכנות במיוחד של מים עומדים, שעלולים לאכלס חיידקים ופתוגנים מזיקים שלעיתים קרובות מובילים למחלות.

אירועי אינסטלציה

בעיות אינסטלציה רבות כמו צנרת פרוץ ודליפות צנרת מתרחשות בתוך קירות ויכולות להיות קשות מאוד לאיתור. בעיות אינסטלציה אלו לא מתגלות במשך פרקי זמן ארוכים עלולות לגרום לנזקי מים חמורים. צינורות דולפים ופרועים הם הגורמים הנפוצים ביותר לנזק שיטפונות, הנובעים לעתים קרובות מביוב ושירותים מגובים. מומחים מציעים בדיקות קבועות של הצינורות שלך על מנת לתפוס בעיות פוטנציאליות ולבצע תיקונים נדרשים לפני שיתרחש נזק אמיתי.

מכשירי חשמל ביתיים

מכשירים ישנים ותקולים עלולים להמיט הרס על מערכות המים הפנימיות בבית. צינורות חלשים וצינורות חלודים או סדוקים עלולים להוביל לנזילות עתידיות והצטברות מים. בתים חווים לרוב נזק ממכונות כביסה פגומות או מיושנות ומכלי מים חמים; עם זאת, מדיחי כלים, מקררים ומחממי מים יכולים גם הם להפוך ליותר ויותר רגישים לנזק עם הזמן. תיקון או החלפה של דגמים ישנים יכולים למנוע נזילות עתידיות ונזקי מים.

מערכות מיזוג, חימום ואוורור

רוב בעלי הבית אינם מבינים שמערכות החימום והמיזוג שלהם דורשות תחזוקה שוטפת. ללא תשומת לב מתאימה, יחידות אלו יכולות לראות הצטברות לחות חמורות שיכולות לתרום לצמיחת משקעי עובש וטחב. כדי למנוע בעיות אלו, קבע תחזוקה שוטפת עם איש מקצוע כדי לתפוס נזקים אפשריים. החלפת מתקנים ישנים עשויה להיות נחוצה בטווח הארוך כדי למנוע הצטברות לחות ובסופו של דבר, נזקי מים.

כיצד למנוע נזקי מים

בעוד שכמה אסונות מים מתרחשים כתוצאה מנסיבות בלתי צפויות ובלתי נשלטות, ניתן למנוע את רוב נזקי ה-H2O באמצעות בדיקות בית רגילות ותחזוקה תקופתית של מוצרים ביתיים. בעלי בתים יכולים גם להתקין מערכת כיבוי או מערכת איתור נזילות כדי לתפוס נזילות ולסגור את מערכת המים באופן אוטומטי במקרה של נזילה מסוכנת. השקעות בתיקונים קטנים יותר ובאמצעי מניעה אחרים יכולים בסופו של דבר לחסוך לך מאות, אפילו אלפי דולרים בטווח הארוך.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.