הכל על ריהוט פטיו קרטר גרנדל

לאחרונה הזדמן לי לבקר בביתו של חבר שקנה ​​ריהוט מרפסת מסוג קרטר גרנדל. אני חייב להודות שהופתעתי מאיכות החומרים והביצוע, אז החלטתי להסתכל מקרוב על רהיטי קרטר גרנדל.

קרטר גרנדל, שבסיסה בפלורידה, מייצרת ריהוט ביתי משובח כגון ריהוט מרפסת, מיטות יום, כיסאות, שמשיות ועוד, כבר כמה שנים.

כפי שחלק מהאנשים אולי מודעים, החברה יצאה מזמן כלכלי קשה לאחרונה. בנובמבר 2006 הם נאלצו לסגור את המפעל שלהם באופן זמני עקב 3 לקוחות עיקריים שלהם שהגישו פשיטת רגל. עם זאת, קרטר גרנדל הצליח להשיג מימון נוסף והחל לייצר בחזרה חודש לאחר מכן בדצמבר 2006.

החברה התחילה את דרכה בשנת 1988. הם מוכרים את הריהוט שלהם דרך החנות שלהם בסראסוטה, פלורידה, כמו גם יש להם עסק מדהים להזמנת דואר ונוכחות באינטרנט.

אתה יכול להזמין כל דבר שהם מייצרים דרך האינטרנט. זה הופך את הקניות למשב רוח לכל מי ברחבי הארץ. אתר האינטרנט שלהם כולל קו מוצרים מלא יחד עם תמונות ופרטים מלאים על כל מוצר שהם נושאים.

כדוגמה, קו ריהוט המרפסת של Carter Grandle זמין בכל כך הרבה סגנונות, צבעים וחומרים שונים. לחבר שלי היו כיסאות נצרים יפים בצבע חום כהה שהגיעו עם כריות מושב מרופדות יפה שהיו נוחות במיוחד.

איכות השולחן והכסאות בפטיו היו מה שבאמת משך את תשומת ליבי. הם נבנו איתן בסלע. אתה יכול פשוט לראות ולהרגיש את ההבדל בביצוע. זה לא היה כמו כמה מהסוג הזול והמתנדנד של רהיטי חוץ שאתה מוצא לעתים קרובות כל כך בחנויות מוזלות.

אם אתם מחפשים איכות ונוחות ברהיטי חוץ ואספקה, אז אולי תרצו להסתכל ברצינות על ריהוט גן קרטר גרדל.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.