היתרונות של שימוש במיגון דלת זמני במהלך הבנייה

דלת הכניסה לבית היא מאפיין בולט וחשוב ויכולה להוסיף ערך משמעותי לבית. דלתות יכולות לעלות בין כמה מאות לכמה אלפי דולרים ולרוב עשויות מעץ יקר ואיכותי. גם נזקים הנגרמים לדלתות יקרות במהלך הבנייה עלולים לעלות לבוני מגורים זמן יקר להחלפה או תיקון. הגנת דלת זמנית היא דרך חכמה וחסכונית עבור בונים להוזיל את עלויות הבנייה ולהבטיח סיום בזמן של פרויקט. ללא צורך לבזבז זמן על תיקון נזקים שניתן היה למנוע על ידי שימוש בהגנה, בונים יכולים ליצור רושם חיובי ומתמשך על הלקוחות ולהגדיל את הפניות. השימוש במיגון דלת זמני הוא win-win ללקוח וגם לבונה.

גם פרויקטים של בנייה מסחרית נהנים משימוש במיגון דלת זמני. דלתות מתכת המשמשות בפרויקטים מסחריים רבים נוטות לשקעים ונגרדות בקלות. העלויות של נגר לתיקון דלת שקעים עם בונדו או התקנת דלת חלולה זמנית מסתכמת במהירות. פרויקטים מסחריים משתמשים לעתים קרובות במאות אם לא אלפי דלתות מה שהופך את ההגנה לדלת בעלת ערך רב. לדלתות בבניינים מסחריים ורב-משפחתיים יש לרוב חומרת סגירה אוטומטית המונעת מהתקני הגנה רבים לדלתות לפעול; עם זאת, ישנם מספר קבצים מצורפים שהם גם קלים לשימוש וגם יעילים.

הגנת הדלת מורכבת לרוב מקרטון מחורץ שמתחבר באמצעות סרט, סקוטש או רצועות אלסטיות. קלטת היא השיטה הזולה ביותר להחזיק הגנה על הדלת; עם זאת, לעתים קרובות הוא נדבק לדלת ומשאיר שאריות דבק אשר לאחר מכן יש לנקות. אין להשתמש בחיבורי סרטי דבק על דלתות עשויות עץ מכיוון שהסיכון לשאריות דבק גדול יותר ומוצרים להסרת דבק פוגעים בעץ. שיטות הצמדת סקוטש כמו אלו המשמשות למגן הדלת הן השיטה היקרה ביותר להחזיק הגנה על הדלת ויש לה מוניטין של החלקה משמעותית בעת שימוש בדלת. רצועות הסקוטש העבות עלולות גם להפריע לתפקוד הדלת בכך שהופכות את סגירת הדלת לבלתי אפשרית. חיבורי גומי כגון זה המשמש ב- DoorGuard מחזיקים את הגנת הדלת לדלת בצורה המאובטחת ביותר. הפרופיל הנמוך של הרצועות מאפשר גם תפקוד מלא של הדלת. האזהרה היחידה של רצועות אלסטיות היא שבירה מדי פעם כאשר היא נמתחת יותר מדי במהלך תהליך ההתקנה.

חברות בנייה אשר בונות מבנים ירוקים או בעלי אישור LEED גם נהנות מאחר שרוב התקני הגנת הדלתות בשוק עשויים מחומרים ממוחזרים וניתנים לשימוש חוזר לחלוטין. גם DoorGuard וגם Door Shield עשויים מ-97-100% קרטון ממוחזר וניתן לעשות בהם שימוש חוזר למספר עבודות. ניתן גם למחזר אותם בעצמם.

כדי ללמוד עוד על הסוגים השונים של מיגון דלת זמני וכדי לקבוע מה הכי מתאים לפרויקט הבנייה שלך, צור קשר עם הספק הזמני המקומי שלך להגנת משטח.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.