היכנסו לביתכם עם אנרגיית פנג שואי מרעננת

הקיץ, העונה של בגדי החוף והכפכפים, הסתיימה. זה הזמן לרענן את האנרגיה ולהתאמן לקראת החורף. הידעתם שהכניסה לבית או לעסק שלכם משפיעה על הגישה שלכם לחיים? מה שאתה רואה עם הכניסה יכול להשפיע על איך אתה מרגיש לגבי החיים הפרטיים שלך, ומה שאתה רואה כשאתה יוצא מעצב את הגישה שלך לחיים הציבוריים שלך.

אני אוהב לצלם בשני הכיוונים, אחד מביט פנימה ואחר מבט החוצה. מפתיע כיצד תמונה דו מימדית תחשוף משהו שלא שמתם לב אליו כשהסתכלתם סביב במרחב התלת מימדי. לשאול שאלות! האם יש נקודת מיקוד? האם הוא תופס את המבט? האם זה מרומם?

ה-GPS אמר לך ש"הגעת ליעד". האם התמונה של הכניסה שלך מאשרת זאת? האם מספרי הבתים שלך קריאים? בפנג שואי אנחנו אוהבים ליצור תחושה שהגענו. באופן אידיאלי אנו מעודדים את הרעיון של שלושה שערים, פיזית או סמלית. בבית שלי היו לי שני עצים הנהנים זה לזה, וכך נוצרו שער טבעי. היו לי גם שני אדניות שעמדו על המשמר כזקיפים. ותמיד מצאתי את זה מעניין שהאדריכלות האסלאמית מוסיפה מרחב נוסף בחלק העליון של הקשת כדי לאפשר מקום להילה או לרוח שלך, אולי לאני הגבוה שלך להיכנס איתך.

אזור כניסה צריך להרגיש כמו מחסה ומקלט עם הגנה תקורה מפני מזג אוויר סוער. הפנג שואי גם ממליץ על ייצוג של כל אחד מחמשת האלמנטים, וממחקר מדעי אנו יודעים שבני אדם מרגישים מרוצים ביותר כאשר כל חמשת החושים פועלים. חמושים בחוכמת פנג שואי מהקדמונים ומהמדע של העידן המודרני, נוכל ליצור רשימת בדיקה של פנג שואי עבור כניסותינו לבית או לעסק.

• מקלט ומקלט יכולים להיות אכסדרה, אכסדרה, או פשוט גג או גגון מעל דלת הכניסה.

• שטיח דלת יפהפה מזמינה אותך לנגב לכלוך ופסולת מבחוץ. זהו סמל לניקוי כשאתה נכנס לחלל פנימי.

• מקום ישיבה יוצר נוחות ונותן תחושת תמיכה. זה יכול להיות ספסל או נדנדה עם שולחן צד לקפה או תה.

• בסין זוג כלבי פו או אריות עשויים לאגף את דלת הכניסה כמגנים.

• כאן אנו ממליצים על אדניות עם פרחים רב צבעוניים לעמוד על המשמר כזקיפים.

• במסורת הסינית, מתרגלי פנג שואי מעדיפים תכונת מים אי שם ליד הכניסה שכן הם משווים מים זורמים לכסף שנכנס.

• שיפורים שמיעתיים יכולים להיות קולות של מים מבעבעים, פעמון רוח או פעמון דלת נעים.

• פרחים ריחניים כמו יסמין או יערה מוסיפים גירוי ריח.

• דגל, גרב רוח או כרזה יתנופפו ברוח ויתפסו את המבט.

• הוסף אורות לבטיחות הלילה, למשל גופי שמש כדי להאיר את הנתיב שלך.

כל הטיפים שלנו שואפים ליצור צ'י חיובי בסביבה שלך. אנו רוצים להימנע משלילי, כלומר שא צ'י. כשאנחנו מסתובבים בנכס, אנו מנסים לזהות כל דבר שעלול לאיים או לעצבן, משהו שחוסם את הראייה שלך, משהו שמצביע עליך, צמחים קוצניים או קוצניים בדרכך או ליד הדלת, צמחייה צפופה שצריך לנקות ולחתוך. צ'י צריך להרגיש חופשי וקל כשאנחנו נעים בשביל מתפתל.

החיבור שלנו לטבע מספק מאוד את רווחתנו ויש לזכור אותו כמטרה הסופית בפנג שואי.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.