החשיבות של משטחי מטבח

שיפוץ המטבח שלך לא רק עלה לך בכיס של דולרים, זה גם יעלה לך זמן והרבה מאמץ מצידך. אתה תבלה הרבה זמן בחנויות כלבו בחיפוש אחר משטחי השיש הטובים ביותר שיתאימו למטבח החלומות שלך.

מאמר זה יעזור לכם לבחור איזה משטח עליון יהיה הטוב ביותר עבור המטבח המחודש שלכם. יתקיים דיון על המחיר, העמידות ואיכות המשטחים אשר יעזרו לכם להחליט אילו משטחים ייטיבו לכם ולכיסכם.

למרות שניתן לעלות במחיר גבוה מדי על משטחי נירוסטה שעוברים 200 $ למ"ר, אך יש להם איכות טובה. הם קשיחים ועמידים מאוד. קל מאוד לנקות אותם. בנוסף, נירוסטה יכולה לעשות רושם טוב בבית שלך כאשר מבקרים מגיעים לראות אותה.

למטרות דקורטיביות תוכלו לרכוש משטחי גרניט או שיש. הם עולים ממאה דולר והם גם עמידים מאוד. הם מייצרים משטחי עבודה יפים ורוב המטבחים כיום עמוסים במשטחים מסוג זה.

משטחים סינתטיים כמו קוריאן ואבני סילסטון הם האלטרנטיבה הבאה אם ​​יש לך תקציב. הם נוחים לתקציב שלך אבל הם תוספת נהדרת למטבח שלך. רק הקפד להתייעץ עם כמה אנשים שיש להם ידע בתוך המטבח כדי שתוכל לקבל את ההחלטה הנכונה.

למי שכבר על הקצה עם התקציב שלו, אתה יכול ללכת על משטחי פורמייקה או למינציה. הם זולים אבל הם לא כל כך עמידים כשזה מגיע לבלאי שקורה בתוך המטבח שלך. הם יכולים להגיע מ-$20 ל-$25 למטר מרובע.

משטחי למינציה הם הקלים ביותר לניקוי אך אין להם השפעות רצויות כל כך בכל הנוגע למאפיינים אסתטיים. זו גם תהיה אחריות עצומה עבורך בבוא הזמן שתמכור לך את הבית.

בדוק חנויות כלבו וחנויות שיפוץ בית שונות כך שיהיו לך הרבה אפשרויות לבחירה.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.