החשיבות של מפרטי דלת אש

דלתות אש עשויות לעמוד בפני שריפות לפרקי זמן שונים. זה מאפשר לאנשים לצאת מבניינים בבטחה בזמן שהאש נבלמת. ישנם מפרטים שונים וכל אחד מהם יתאים לדרישת קוד מסוימת בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

למרות מה שחלק מאמינים, דלתות אלו יכולות להיות למעשה עשויות מעץ. הם יכולים אפילו לכלול לייט. עם זאת, הן יכולות להיות דלתות אש בשל הטיפולים המסוימים שהן מקבלות, עובי הזכוכית וגורמים חשובים נוספים שנותנים להן את יכולתן להאט שריפה. בנוסף, ניתן להפוך מיני עץ שונים לדלתות אש. הם נבדקים כל הזמן כדי לוודא שהעובי, הזיגוג, הזכוכית והיבטים אחרים שלהם מסוגלים לעמוד בפרק הזמן הרצוי לדירוג האש המתאים.

משקופי דלת עץ יכולים להיות זמינים גם כן וגם להיות מדורגים אש. עם זאת, זה לא המקרה עבור דלתות של 90 דקות, ומשקופי הדלת האלה חייבים להיות עשויים מפלדה. דלתות יכולות להיות בעיצוב נדנדה בודדת או להיות נדנדה כפולה כזוג. עם זאת, אם תחליט לכלול דלתות כפולות אז אתה לא יכול לקבל משקופי עץ ובמקום זאת אתה חייב לקבל פלדה. רק דלתות נדנדה בודדות עשויות להיות עם משקופי עץ. גם הדלתות עצמן עוברות בדיקת לחץ שלילי וחיובי על מנת לעמוד בדרישות הרצויות.

הזמנים השונים יציינו את דירוג האש של הדלת. הראשון הוא דלת האש בדירוג של 20 דקות. סוג זה מסוגל בקלות לכלול משקופי דלתות זכוכית ועץ. הבא הוא דלת האש מדורגת 45 דקות. דברים מסוימים משתנים כאן, כמו כמות הזיגוג וברגי הדחה הזמינים. דלתות אש בדירוג שישים (60) דקות מכילות פחות זיגוג באופן משמעותי ובשלב זה משקופי דלתות עץ אינם זמינים יותר – כולם חייבים להיות עשויים מפלדה. דלתות אש בדירוג תשעים (90) דקות הן הסוג הסופי. בשלב זה, אתה לא יכול לקבל דלתות כפולות בכלל, ללא משקופי עץ, וזיגוג קטן.

ישנם פרטים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת כאשר מדובר בדלתות אלו, אך החברה איתה אתה עובד היא לדאוג להם ולוודא כי כל דרישות הקוד מתקיימות ותקנים ניתנים לטיפול נאות. בדוק שוב כדי לוודא לפני התקנת הדלת. מפרט האש נועד לבטיחות כל האנשים בבניין ויש להתייחס אליהם ברצינות הן על ידי מי שנמצא במקום בו מותקנת הדלת והן על ידי החברה העוסקת במלאכה.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.