החלפת דלת זכוכית הזזה

מאמר זה יעסוק בהחלפת דלת הזזה מזכוכית ישנה בדלת הזזה מזכוכית מודרנית של מסגרת ויניל. אם יש לך כרגע דלתות צרפתיות ואתה רוצה להחליף אותן בדלתות הזזה, או להיפך, מאמרים עתידיים יכסו את הנושא הזה.

הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא למדוד עבור הדלת החלופית. אתה רוצה למדוד את החלק התחתון, המרכז והחלק העליון של מסגרת הדלת הקיימת כדי למצוא את הממד הצר ביותר. התחילו בחוץ ומדדו בנקודה שבה משקוף הדלת הישנה נעצר והחומר החיצוני מתחיל. החומר הזה יכול להיות טיח, ציפוי או לבנים. מדוד לרוחב ב-3 המקומות: תחתון, מרכז ועליון. רשום את הממד הקטן ביותר. ואז היכנס פנימה ועשה את אותו הדבר. אתה רוצה למדוד היכן המסגרת מסתיימת ומתחיל קיר הגבס, הטיח או הסלע. קח את כל שש המדידות, מצא את הצרה ביותר והוריד 3/4". זהו הרוחב של הדלת החדשה. כעת, כאשר אתה מודד את הגובה, אתה יכול לעשות זאת רק מבחוץ. למדוד את שמאל, מרכז ו צד ימין מהקרקע במקום בו יושב המסילה התחתונה, עד לחלק העליון בו מסתיימת המסגרת הישנה ומתחיל החומר החיצוני. קח את הממד הצר ביותר ותפחית 1/2". זה הגובה שלך בדלת החדשה. לאחר מכן, קבע באיזה צד צריך להיות לוח ההזזה. הלוח הקבוע מסומן באות "O", והמחוון הוא "X". ברוב אזורי הארץ, אתה קורא לזה על ידי התבוננות בדלת מבחוץ וקריאה משמאל לימין. לכן, אם הייתם בחוץ מסתכלים על הדלת שלכם, ואתם רוצים שהפאנל ההזזה ייסגר לקיר הימני, הייתם מבקשים "OX". עם זאת, מכיוון שלאחרונה גיליתי שלא בכל חלקי הארץ עושים זאת כך, ההצעה שלי היא לשאול את הסוחר כיצד הם קוראים את הפתיחה לפני ביצוע ההזמנה.

לאחר מכן, עליך להחליט אם אתה רוצה מסגרת שיפוץ או מסגרת חלופית. אם המסגרת הישנה צמודה לחומר החיצוני, כמו במקרה של טיח, אז אתה רוצה לקבל את מסגרת השיפוץ, שמגיעה עם הסנפיר החיצוני. זה יבטל את הצורך לקצץ את החוץ. אם יש לך לבנים או חיפויים המקיפים את הפתח, אז אתה צריך להשיג מסגרת חלופית ולקצץ את החלק החיצוני בעצמך. אתה יכול להשתמש בעץ, ויניל או חומרים מרוכבים אחרים הזמינים ברוב רשתות חנויות לחומרי בניין הגדולות. אתה גם צריך למדוד את עומק המסגרת הישנה. לרוב דלתות החלפת הוויניל יש עומק מסגרת של 4 3/4". לרוב פתחי הדלתות, כשהם ממוסגרים, יש עומק של 5 1/2" אל המשטח הפנימי ביותר של הקיר, בין אם זה קיר גבס, טיח או כל דבר אחר. . לכן, כאשר אתה מתקין את הדלת החדשה, תצטרך להוסיף איזשהו מוצר עיטור כדי לבנות את החלק הפנימי של משקוף הדלת כך שהוא ישר עם משטח הקיר.

אתם רוצים להיות בטוחים ולהזמין את כל החומרים שתצטרכו לביצוע העבודה במקביל להזמנת הדלת החלופית. כך, כאשר הדלת החדשה תיכנס כעבור שבועיים עד 4 שבועות, יהיה לך הכל מוכן לעשות את העבודה. בנוסף לכל קישוט הדרוש, תזדקק גם לאיטום, גליל של בידוד R-13, מסמרים נוזליים למסלול, ברגים של סיפון 4 אינץ', שיבולים, מסכות אבק ומשקפי בטיחות. ברגע שהדלת החדשה מגיעה, זה יגיע הזמן להוציא את הדלת הישנה. זה יהיה הנושא שלנו במאמר בשבוע הבא.

About admin

Check Also

דלתות UPVC – בעיות נפוצות וכיצד לרפא אותן

דלתות UPVC הן ללא ספק סוג הדלת הנפוץ ביותר בשימוש ברחבי בריטניה כיום. לעתים קרובות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.