החלפת דופק דלת

עומדים להחליף דופק דלת ישן בחדש? אולי אתה מחפש סגנון או גימור אחר. בכל מקרה קנייה של דופק דלת יכולה להיות משימה מתסכלת. יש לא רק בחירת הסגנון והגימור, יש להתאים או לכסות את הרשמים והחורים שנותרו מהקודם.

במקרים רבים החלק הקשה ביותר בהחלפת דופק דלת הוא מציאת תחליף מתאים. התאמת הגימור או הסגנון אינה כל כך קשה כמו התאמת שיטות ההרכבה.

קיימות שתי שיטות נפוצות להתקנת דופק דלת. הרכבה על פני השטח והרכבה דרך הדלת. שתי השיטות משתמשות בכלים ביתיים נפוצים. חוץ מזה הם שונים באופן מובהק.

ראשית היא שיטת הרכבה על פני השטח. אפשרות זו משתמשת בברגי עץ העוברים דרך דופק הדלת ואל הדלת. זוהי השיטה הקלה ביותר להחלפה. הברגים אינם חייבים להתאים בצורה מושלמת לחורים הקיימים בדלת. דופק הדלת עצמו יכסה את החורים הקיימים. ניתן להכין חדשים מבלי להסיח את הדעת ממראה הדלת. יש למלא את החורים הישנים במרק כדי למנוע מלחות להיכנס לדלת.

שנית היא שיטת דרך הדלת. שיטה זו משתמשת בחומרי הרכבה העוברים דרך חורים בדלת כדי לאבטח אותה מבפנים. זה מציג אתגרים נוספים בכל הנוגע להחלפה. הברור ביותר הוא ההתאמה של החורים שנקדחו דרך הדלת שלך לנקש הדלת החדש. החורים צריכים להתאים ולהיות גדולים מספיק כדי להתמודד עם החומרה של המנקש החדש. החורים קטנים בגלל חומרת הרכבה בקוטר קטן יותר, מתקנים בקלות עם מקדחה. אם החורים רחוקים זה מזה או לסגור זה עניין אחר.

המרחק בין החורים נקרא הממד Bolt Center או BC. יש סיבה לשם המוזר לכאורה הזה. אתה רוצה שהבורג יעבור דרך מרכז החור אז זו הנקודה שתסמן את הדלת לקידוח.

הבעיה שאתה נתקל בה בעת החלפת דופק דלת קיים היא החורים כבר קדחו דרך הדלת שלך. מבחוץ החורים יכולים להיות מכוסים על ידי הדופק עצמו אבל מבפנים הם חשופים.

זה יכול להיות קשה למצוא דופק דלת חדש עם אותו מימד BC. במיוחד אם המקורי היה שם הרבה שנים. אין תקן למימד BC. ה-BC על פי רוב נקבע על ידי העיצוב של הדופק. זיזי ההרכבה המשמשים לחיבור החומרה ממוקמים בדרך כלל בחלק עבה יותר של היציקה. זה כדי לתת להם יותר כוח.

לפעמים צריך להסתפק במחליף קרוב. אם שני ה-BC's נמצאים בטווח של 1/4 או 3/8 אינץ' אחד מהשני, אתה יכול בדרך כלל להגדיל מעט את החורים בדלת כדי להתאים. אם יתמזל מזלכם, חומרת ההרכבה הקיימת תכסה את החורים המוגדלים. אם לא מכונת כביסה גדולה יותר בדרך כלל תעשה את העבודה.

אם ממד דופק הדלת החלופי BC אפילו לא סגור ניתן להשתמש באחד מהחורים הקיימים אך יש לקדוח את החור התואם השני דרך הדלת לצורך ההרכבה. זה משאיר את החור הקודם השני לכסות. אם שפכטל וצביעה מחדש אינם אופציה, השתמשתי בבורג חומרה הרכבה שלישי ואפוקסי לתוך החור שאינו בשימוש. זה נותן את המראה מבפנים ששלושה ברגים משמשים על מקש הדלת הזה. זה נראה טבעי וקל לביצוע. החלק החיצוני של החור מכוסה על ידי דופק הדלת, אך עדיין יש למלא אותו במרק כדי למנוע בעיות עתידיות עם רטיבות.

עם קצת מזל תמצאו דופק דלת תואם. שים לב שלעתים קרובות זה לא המקרה. זכור שאם דופק הדלת שלך הוא פליז מלא, ייתכן שיהיה קל יותר פשוט לחדש את הקיים.

About admin

Check Also

דלתות UPVC – בעיות נפוצות וכיצד לרפא אותן

דלתות UPVC הן ללא ספק סוג הדלת הנפוץ ביותר בשימוש ברחבי בריטניה כיום. לעתים קרובות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.