הוראות לשימור רהיטי חוץ Redwood

טכניקות שימור טובות לרהיטי עץ בחוץ מוסיפות להם חיים נוספים. שלא כמו ריהוט חיצוני בעל גוף מתכת, ריהוט חיצוני מעץ נוטה להיות רגיש ללחות, אור שמש ומזג אוויר קר. היצרנים שלהם ממליצים לבעליהם להביא אותם לבית במהלך חודשי החורף ולכסות אותם פן הם יצנחו, יתעוותו וירקבו בסופו של דבר.

אבל, אם למישהו יש ריהוט חוץ מעץ סקויה, כמו שולחנות עץ, שולחנות פיקניק וכו', הוא לא צריך לדאוג קצת, מכיוון שהמאפיינים הפנימיים של בולי הסקויה טובים בהרבה מבולי עץ פופולריים אחרים. רהיטי עץ חיצוניים מתאימים להחזיק מעמד לאורך זמן רהיטי חוץ בעלי גוף מתכת בכל דרך.

הם יכולים להחזיק מעמד עשרות שנים גם במזג אוויר כל השנה ללא תחזוקה. ריהוט כזה מחזיק בדרך כלל עשר עד ארבעים שנה, אפילו בתנאי חוץ קשים לאורך כל השנה. כאן, דבר אחד שהכי חשוב הוא האם בחרת עץ סקויה איכותי. להיות בחוץ לאורך שנים הוא ללא ספק גס בכל גימור של עץ. פני השטח שלהם עלולים לספוג קרניים אולטרה סגולות, זיהום, ולהיפגע עקב השינויים המתמידים בטמפרטורה ובלחות. הם עשויים גם להתחמצן.

מסיבה זו, רוב רהיטי העץ מלבד סוגי עץ סקויה פשוט לא מחזיקים מעמד וצבע פני השטח משתנה לאט לכיוון פטינה כסופה. זה אפילו גורם לגימור שלהם לדעוך בסופו של דבר. אבל, בעלי רהיטי חוץ מעץ סקויה שיש להם רהיטים כמו ספסלי פארק, ספסלי גן, שולחנות פיקניק, נדנדה לגינה, נדנדה לילדים וכו' לא צריכים לדאוג מהשפעות מזג האוויר. הם גם לא דורשים להחליף את הסטים שלהם כשהם עשויים מעץ סקויה.

למרות העובדה שריהוט עץ סקויה כמעט ולא דורש טיפול קפדני, הבעלים שלהם מתעקשים לבצע כמה סוגים קבועים של טכניקות שימור. להלן מספר הנחיות שיכולות לסייע בשמירה על גימור העץ.

הוראה מספר 1:

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתה צריך לזכור הוא להתחיל עם העצים החיצוניים האיכותיים ביותר. לא כל הזנים שלהם עשויים לבלאי של מזג האוויר החיצוני. אורן, טיק, אלון וכו', למשל, פשוט לא עשויים להתמודד עם האלמנטים. אבל, עץ סקויה, ארז וכו' הם מהימנים ומומלצים בשל יכולתם הטבעית להדוף חרקים, לחות. הם זני עץ מצוינים לשימוש חיצוני.

הוראה מס' 2:

אתה יכול להביא את הרהיטים הביתה בחודשי החורף הקרים, הגשומים או המושלגים. זה רק מומלץ למי שמתלבט ברהיטי העץ החיצוניים שלהם. אבל, למען האמת, בולי עץ סקויה לאחר שעברו תיבול במשך עשרות שנים אינם דורשים סוג כזה של שימור. עם זאת, אתה יכול אפילו למשוך את הרהיטים מתחת לכיסוי או לתלייה של פרגולות גן הסקירה כדי להגן עליהם.

הוראה מס' 3:

כסו ריהוט חוץ כראוי על ידי משיכת הכיסוי בחוזקה על כל רהיט. לאחר מכן, תחב אותו מתחת לאזור מכוסה כדי לוודא שהלחות לא תרוה לתוכם. זכור שגם לא כל הכיסויים דומים. לכן, ודא שאתה משתמש באחד המוערך ביותר בעצמו. כיסויי מרפסת עץ עץ עץ מדורגים ככיסויים הכוללים הטובים ביותר והערך הטוב ביותר.

הוראה מס' 4:

טפלו בעץ על בסיס קבוע. למרות שבעלי ריהוט העץ הסקויה לא חייבים לעשות זאת, הם יכולים להשתמש בכתם עץ באיכות גבוהה כדי לשמור על הרהיטים שמורים ומראה רענן. אבל, עקוב אחר ההוראות של היצרנים שלך. זכור כי ריהוט עץ איכותי יותר כזה כמעט ואינו דורש טיפול קבוע. יש להם נכס מובנה שיכול להגן על עצמם מפני כל מיני מזג אוויר סוער.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.