הדרכה בתוכנת Xactimate – כיצד להוסיף דלתות וחלונות בעזרת כלי הסקיצה

כאשר מנסים להוסיף דלתות וחלונות לאזור הסקיצות של Xactimate, ישנן מספר דרכים לביצוע משימה זו. הדרך הראשונה היא להשתמש בכלי הדלת או החלון בסקיצה. השני הוא לבחור דלת או חלון במחירון ולאחר מכן להוסיף אותם.

לאחר שתחליטו כיצד אתם הולכים להוסיף את הדלת או החלון השלב הבא הוא להחליט איזה סוג דלת או חלון תוסיפו. ישנם סוגים רבים של דלתות וחלונות בתוכנית. אז מיותר לציין שאתה צריך לדעת איזה סוג של חלון או דלת אתה הולך להוסיף לפני שאתה עושה את זה בפועל.

כעת, לאחר שבחרתם את סוג הדלת או החלון שאתם צריכים, הדבר הבא הוא להכניס אותם לפרויקט. בעת הוספתו במסך הסקיצה תשתמשו בשיטת הגרירה והשחרור עבור דלת או חלון. לאחר הבחירה, הזז את הסמן החוצה מעל שדה הסקיצה היכן שאתה רוצה שהדלת או החלון יהיו, ואז פשוט לחץ שמאל ושחרר אותו למקומו. אם יש לך את ברירת המחדל לגודל דלת או חלון שאינך רוצה, אתה יכול פשוט לעקוף אותו ולשנות את הגודל שלו למה שאתה צריך.

כדי לבצע שינוי גודל, תלחץ על הדלת או החלון הרצוי, מה שידגיש אותם. לאחר מכן תתפוס את אחת הידיות לאורך הקצוות ותמשוך אותה החוצה לגודל הרצוי. בשלב זה כדאי שתהיה לכם דלת או חלון היכן שתרצו. הדבר הבא לעשות הוא להתמודד עם האוריינטציה של היחידה. אם היחידה אינה מכוונת כראוי, תשתמש בכלי ההיפוך האנכיים והאופקיים כדי לקבל אותה כמו שאתה רוצה.

עם כמה שינויים, אתה אמור להתאים את יחידת הדלת או החלון שלך בדיוק.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.