הגדרת המשרד שלך עם פנג שואי

שימוש בעקרונות פנג שואי הגיוניים להקמת המשרד שלך יכול להבטיח איזון וזרימה טובים בחלל העבודה שלך. הפנג שואי, פילוסופיה סינית בת 4,000 שנה, הופכת פופולרית יותר בעולם המערבי המודרני שלנו. התרגום המילולי של הפנג שואי הוא 'רוח ומים'. דברים שאתה יכול לראות ודברים שאתה לא יכול. אם אתה ברור עם המטרות והכוונות שלך לחפש תוצאות, אמנות ההשמה העתיקה הזו היא מאוד ספציפית ויכולה לעזור לך.

אתה יכול להשיג איזון במשרד שלך על ידי זיהוי והסרה של המכשולים, האילוצים והסחות הדעת מהמרחב שלך. ההיגיון הוא להפוך את הזמן שלך לפרודוקטיבי ופונקציונלי. מאזן האנרגיה במשרד שלכם יושפע גם מהמטרות שיש לכם לעצמכם הן במשרד והן בחייכם האישיים.

אחד הדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון בחלל המשרד הוא מיקום השולחן והריהוט. לא משנה אם יש לך חדר מלא המיועד למשרד שלך, ארון או קובייה, תצטרך למצוא את 'עמדת הפיקוד'. זה יהיה 'המקום הטוב ביותר' למקם את שולחן העבודה שלך כדי לראות את כל החדר ואת הפתח, אך לא להיות בהתאמה ישירה עם הפתח. בעמדת הפיקוד שלך אתה אמור להרגיש בנוח ורגוע. אם אתה 'מרגיש טוב' בישיבה ליד השולחן שלך, זה אינדיקציה טובה לכך שאתה בדרך הנכונה. אולי לא 'מתחשק' לך הצלחה, אבל תיהנה מתהליך ההצלחה בעתיד.

הערות** עמדת הפיקוד והמורכבות שלה מתייחסים חזרה למודל סיני עתיק. הוראה זו החלה במאה הרביעית לפני הספירה כאשר האנשים חיפשו את 'המקום הטוב ביותר' לקבור את אבותיהם.

ההיגיון כאשר אתה מוצא את עמדת הפקודה שלך;

• אתה הופך בטוח אוטומטי (הגב שלך מוגן)

• יש לך שליטה (הגדר את קווי הראייה שלך)

• אתה בבטחה מחוץ לדרך של הסחות דעת

דברים שכדאי לחשוב עליהם בעת הגדרת אזור העבודה שלך ב'פקודה';

• כשאתה יושב עם הגב לדלת או לחלל פתוח, תת המודע שלך יכול לתהות מה קורה מאחורי הגב. נסה להיות יצירתי עם סידור השולחן שלך כדי שתוכל לראות את הדלת מהשולחן שלך.

• אם אינך יכול למצוא עמדת פקודה מול דלת הכניסה, אולי תרצה לשקול 'תרופה'. יש אנשים שמרגישים יותר בנוח לאחר הנחת מראה קטנה (בגודל ארנק או קמור) בדיסקרטיות על השולחן שלהם כדי לפנות לפתח. דרך אגב, אם הצל של אדם חוצה את האור מאחוריך, לא תהיה הפתעה. (הימנע שהמראה תשתקף ישירות על העבודה שלך בפועל. זה יכול לתת לך באופן לא מודע את הרושם שיש לך עוד עבודה להשלים!)

• במידת האפשר, תרצו להימנע מישיבה עם חלון מאחוריכם. החלון שביר ולא ייתן לך הארקה או תמיכה לגב שלך. יש לשקול וילון מבד/צבע בהיר או מפריד מסך כדי לגרום לך להרגיש בטוח יותר. צמח רצפה יכול לעזור גם אם החברה שלך תאפשר צמחי רצפה.

• מדף ספרים נמוך או קרדנזה מאחוריך יכול לתת לך ביטחון, אבל מדף ספרים גבוה, אפילו מקובע לקיר, יכול לתת לך את ההרגשה שאתה מוצף. (כלומר, יותר מדי עבודה לעשות, להיקבר) אפילו המחשבה של 'מה אם משהו ייפול?' יכול להסיח את הפרודוקטיביות שלך.

• אל תניח את שולחן העבודה שלך מתחת לקורה או בצד החדר שבו התקרה משתפלת למטה מאחוריך. יש לשקול מחדש כל תצורה שגורמת לך להרגיש חרדה, המום או חנוק. נסה פשוט 'לשבת ליד השולחן שלך' במשך כמה דקות כדי לראות אם אחת מהבעיות הללו קיימות.

• שיקולים נוספים שעשויים לסייע לסחבת, חסימת סופר וחוסר יעילות כוללים; אוורור לקוי, תאורה לא מספקת, צפיפות יתר (על ידי צוות, רהיטים או עומס) או בעיות בתדר אלקטרו-מגנטי (EMF). (ראה מאמר נפרד על "EMF's and you".)

הקפד לקחת את כל הגורמים הללו בחשבון.

בחירת שולחן העבודה שלך

שולחן עבודה מוצק הוא כלי רב עוצמה. אתה לא רוצה לבחור שולחן שהוא חלש או דק בשום צורה. אתה גם לא רוצה שולחן מתנודד, חסר תמיכה, מונח בתמיכות או אפילו עשוי מזכוכית.

• אם השולחן שלך יציב, הוא ייתן לך תמיכה.

• אם שולחן העבודה שלך גדול, תרגיש ביטחון עצמי ותהיה לך חזון וביטחון במאמציך.

• אם השולחן שלך היה בעבר בבעלות אדם מצליח, קארמה טובה תביא לך יתרונות טובים.

• הקדישו את אותה תשומת לב בבחירת כיסא השולחן שלכם, כפי שהקדשתם בבחירת השולחן שלכם.

כמה מילים על בלגן

שולחן עבודה עמוס יכול להיות השולחן הכי לא פרודוקטיבי. זה נפוץ מדי לראות שולחן עמוס בפרויקטים בתהליך, חשבונות שלא שולמו ודברים שצריך להגיש.

לערימות של 'פרויקטים בתהליך' יש למעשה 'אנרגיה טובה'! זה בסדר להוציא אותם על השולחן! הם מייצגים משימה, הגשמה, הפאזל, הזמנת העבודה וכסף (הפרס על עבודה טובה). ה'פרויקטים הלא גמורים' הם אלו שאוספים את האבק, הורסים את האנרגיה על השולחן וחסרים את המוטיבציה לסיים. המשימה. אלו הם הפריטים שצריך להעביר מהשולחן ואל 'אזור החזקה' אחר. (כלומר תיבת קבצים, תיקיית קבצים, אשפה או האצלתם לאדם אחר.) אל תסכן את היעילות שלך על ידי דחיית מה לעשות עם קבצים מתים על שולחנך.

• נסו לשמור על שולחן העבודה נקי מבלגן ישירות מול המקום שבו אתם יושבים. זה למעשה מעודד אותך לשבת ליד השולחן שלך.

• אחסון שולחן עבודה יכול לעזור לך למקד את תשומת הלב שלך במקום הזה. כשתסיים עם קובץ, הזיז אותו הצידה כדי לתת את תשומת הלב המלאה שלך למשימה הבאה.

• זה יכול להיות מועיל לייעד אזור או צד אחד של השולחן שלך ל'בעיות הנכנסות' ואת הצד השני לפריטים יוצאים או שהושלמו לתיוק, שליחה או האצלה לאחרים.

תשאיר את זה פשוט.

קישוטי משרדים

בנוסף לשולחן הכתיבה והכיסא שלך תזדקק לפריטי "תמיכה":

~ בצד ימין הנח פריטים תחתונים כגון מגירות תיקים, שולחנות קצה, שולחנות ישיבות או צמחים קטנים.

~ בצד שמאל, הנח פריטים גבוהים/גבוהים יותר כגון מנורות רצפה, כונניות וצמחים גבוהים. זה נותן לך "איזון עבודה".

קישוט משרד יכול לקבוע את מצב הרוח והמוטיבציה שלך! בחר בקפידה את כל התמונות, יצירות האמנות והפריטים שלך כך שהם באמת ישקפו את המטרות והכוונות שלך. פריטים המעוררים בך השראה ירוממו את רוחך ויזכירו לך את המטרות וההצלחות שלך בין אם יש לך משרד פרטי או שאתה צריך לחלוק את המרחב האישי שלך.

התמונות שתבחרו כדי לקשט את החלל שלכם יכולות להיות אגרסיביות וחריפות או עדינות וסניליות מאוד. מה אתה צריך לחלל שלך? משרד מכירות עשוי להזדקק לתוקפנות ותוקפנית ומשרד רופא כנראה יבחר במשהו רך יותר.

שקול את הדברים הבאים;

• אולי אתה אוהב לטייל. מפת העולם יכולה להיות קשורה ליעדי הטיול שלך, מדידה של הצלחה, או שהיא יכולה להיות הסחת דעת מוחלטת שדמיינת את כל המקומות בעולם שלעולם לא תוכל לבקר בהם.

• הזזת מים או זרימת מים על כרזה יכולה לייצג משרד עמוס ומרובה משימות, שפיכת אנרגיה אינסופית; מרגש עבור חלק, ומאוד מתיש עבור אחרים. לעומת זאת, אגם שקט, או גוף מים גדול יותר יכולים לספק בסיס איתן, קידום מכירות מחושב היטב וביטחון לקבוצה.

• חזון של כעס ולחימה לא יטפח מאמצים קבוצתיים.

• נוף מצב רוח לא יעזור לך לעמוד בזמנים!

• תצפית נוספת שיש לקחת בחשבון; אותה תמונה בהדפסה שלפניך, עשויה להיות אפקט שונה תלוי מאחוריך. דוגמה; הר מלכותי התלוי מאחוריך יכול להרגיש כמו סלע, ​​בטוח, מקורקע ובטוח במשימות שלך. אותו ההר התלוי מולך יכול להיות מהמם. זה יכול להעיד על כך שהגדרת את המטרות שלך גבוה מדי, יש לך 'הרים לטפס' או שלעולם לא תגיע לשם כי אתה עייף מדי.

בחר בזהירות! איזון והצלחה ממש מעבר לפינה!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.