האם עלי לכרות את העץ? עצים בפנג שואי

האם העץ עוזר לי או מזיק לי?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו מקבלים בתרגול שלנו היא "מה עלי לעשות עם העץ שלי?

עצים הם חלק יפה, מפואר וחיוני מהכוכב שלנו ומהווים כוח חיים אינטגרלי ומכובד בתרגול הפנג שואי!

אמנם זה נכון שעצים מסוימים עשויים לחסום צ'י חיובי או אפילו לפעול כחיצי רעל, התשובה היא לא לכרות את המתנה היפה הזו של הטבע, אבל יש דרכים להבטיח שנעבוד עם העץ כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. הריגת חלק חיוני חי בטבע אינה התשובה.

עצים פועלים כצינורות המחזירים לנו חמצן, נותנים לנו מזון, צל והגנה שאנו צריכים כדי להבטיח שאנו מצידנו נעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח את הישרדותם במידת האפשר. כמה טיפים מהירים לעץ כוללים:

1. כריתת עצים?

כן לפעמים יש צורך לכרות עצים. אם למשל עץ חולה, נרקב ולא ניתן לעזור לו אז סביר להניח שהאנרגיה הנרקבת הזו תוריד את רמת הצ'י הטוב באזור ולמעשה תיצור מחלות ואנרגיית יין שעלולים מאוד לעבור לדיירי הבית . אם אתה לא יכול לשמור את זה אז קצץ את זה

2. מה עם זה שמול הדלת שלי?

בעיית העצים הנפוצה ביותר בפנג שואי היא כאשר העץ נמצא ישירות מול הדלת שלך. זה למעשה עשוי לשמש חסם במונחים של הזדמנויות, שגשוג או שפע. אבל רגע אל תקצץ את זה! ראשית, חתוך את כל הענפים כדי לאפשר לכמה שיותר צ'י להסתובב סביבו, ולאחר מכן תלה פעמון רוח בעץ כדי לעזור להוביל את הצ'י סביב העץ. אם אתם עדיין נחשבים, תלו פעמון רוח נוסף ישירות מעל דלת הכניסה שלכם, והניחו גם ליד דלת הכניסה מראה או קישוט מחזיר אור אחר שבעצם משקף את העץ והאנרגיה המאתגרת שלו הרחק מהדלת שלכם! זה אמור לעשות את העבודה!

3. עצים לבריאות ומשפחה

עצים הם דבר נפלא להבאת בריאות ורווחה לך ולמשפחתך. אם אתה יכול לשתול עצים גדולים וחסונים בכיוון המזרחי ביותר של המגרש שלך כדי להגן על היבט זה של חייך. עץ האורן הוא עץ אידיאלי לאזור זה מכיוון שהם מבטיחים אריכות ימים.

4. עצים להגנה

ישנן דרכים רבות בהן עצים למעשה מציעים הגנה עבורנו. כולנו יודעים שהם מציעים צל והזנה. אבל במונחי פנג שואי הם מציעים גם דרך לחסום חיצי רעל מלהשפיע עלינו. אם יש משהו שמצביע ישירות עלינו מעבר לכביש, אפשר להשתמש בעץ כדי לחסום את האנרגיה הזו. העצים יכולים לשמש גם כמשהו שנקרא "תמיכת הרים" בפנג שואי. בחלק האחורי של הבית שלך תמיד צריך להיות משהו גבוה ותומך – באופן אידיאלי גבוה יותר מהבית שלך. גדרות, בתים של שכנים, אורות כולם יכולים להציע תמיכה זו, אך באופן אידיאלי עצים גבוהים יכולים לעבוד כמגנים חזקים.

5 עץ לשגשוג ושפע!

בדיוק כפי שעצים יכולים להביא בריאות ורווחה – הם יכולים גם להביא שפע ושגשוג. אם יש לך הזדמנות לשתול עץ פורח בנכס שלך, כיוון המצפן SE (אזור העושר) הוא אידיאלי. עצים עם פרחים או פירות בכתום, אדום או סגול הם אידיאליים! (תחשוב על תפוחים, תפוזים ולבנדר כמובן!).

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.