האם מטבח אדום דביק?

בחירה בצבע נועז בכל חדר היא תמיד קצת מפחידה, אבל היא גם יכולה ממש להוסיף שפריץ ואופי לבית. חלק מהחדרים עובדים טוב יותר עבור צבעים עזים ובהירים וחלקם טובים יותר עם הצבעים המרגיעים והרכים יותר. מטבח הוא אחד מאותם חדרים שיכולים להתמודד עם הצבעים העזים, אפילו אדום, בין אם זה הקירות הצבועים באדום, או שילוב או אביזרים מוזנים, או שילוב של שניהם.

בטח, זה יכול להיות דביק אם הצבע מוגזם או בהיר מדי או אפילו על שטח גדול מדי. אבל זה גם יכול להיעשות בטוב טעם ולהוסיף קסם שהופך את המטבח לכוכב. כמה אדומים שונים עובדים היטב במטבחים, תלוי בעיצוב ובתחושה שבעל הבית רוצה.

אדום דובדבן מהווה מטבח אדום נהדר. בין אם זה על הקירות או אולי אפילו על הארונות עם מבטא לבן בוהק, זה יאיר את החדר ויעניק תחושה עליזה. הרבה אביזרי מטבח זמינים כעת באדום כדי לשחק על הצבע, ועם דובדבן, האביזרים יתאימו יפה.

צבע נחמד נוסף הוא אדום כהה יותר, כמו צבע נופך או יין. זה יוצר מראה מתוחכם יותר וגם עובד נהדר כצבע דגש, אולי מתחת למעקה של כיסא או רק על קיר אחד, בשילוב עם צבע בז' ניטרלי יותר. האדום העמוק הולך טוב עם מכשירי חשמל ותפאורה אלגנטיים.

זכרו, זה לא חייב להיות הצבע שהופך מטבח לאדום. השתמש באביזרים שהוזכרו לעיל, כמו מיקסר מעמד בהיר או קופסת לחם אדומה בסגנון וינטג' על השיש, או שלבו קצת עבודת אריחים אדומים ב-backsplash או בדלפקים. אומרים שאדום מגביר את רמות האנרגיה, וזה לא דבר רע במטבח.

אז התשובה היא לא, מטבח אדום הוא לא דביק – בהיר, עליז, מתוחכם, אנרגטי, כן, אבל דביק, לא!

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.