האם הפנג שואי מהדהד עם אולטרה סגול?

בפנג שואי אנחנו תמיד שואלים 'מה זה אומר?' ו'איך זה עובד?' האם יש סיבה, לכן אנו שואלים, מדוע Pantone הוסיפה את המספר בהכרזה על Ultra Violet 18-3838 כצבע השנה לשנת 2018? נומרולוגיה סינית ופנג שואי, כמובן, יתקבלו בברכה מכיוון ש'שמונה 'הוא אחד המספרים הטובים ביותר שלהם.

סגול הוא הצבע שבקצה הספקטרום הנראה של האור עם אורך גל של כ -380 – 450 ננומטר. ההגדרה של הקידומת 'אולטרה' כ'קיצונית' או 'מעבר' תהפוך את 'אולטרה-סגול' לבלתי נראה לפי ויקיפדיה. Pantone מסביר כי "אולטרה ויולט הוא גוון סגול פרובוקטיבי ומתחשב באופן דרמטי, המתקשר למקוריות, כושר המצאה וחשיבה בעלת חזון המצביע על העתיד. במילים אחרות, אולטרה ויולט הוא עתידני ומלא הבטחה.

הזמר פרינס ואמנים נוספים הביאו את גוונים של אולטרה סגול לקדמת הבמה כביטוי של אינדיבידואליות ויצירתיות. אולטרה ויולט, מסביר פנטון, מעלה תשומת לב, רוחניות, יצירתיות, ניסויים וחוסר התאמה. Pantone מציע שאולטרה ויולט מציעה קרקע גבוהה יותר למי שמחפש מפלט מהעולם המגורה מדי של היום.

לא להתבלבל עם סגול, סגול הוא צבע ספקטרום יחיד ואילו סגול הוא צבע ספקטרום כפול מכיוון שיש לו הרבה יותר אדום. סגול הוא בעיקר כחול, ואולטרה סגול הוא בלתי נראה תיאורטית. לסגול ולסגול תמיד היו קונוטציות של להגיע אל תחום גבוה יותר. אלו היו הצבעים של המלוכה והכהונה, והאולטרה סגול מציעה את מסתורי הקוסמוס. כאשר אנו מסתכלים על תצלומים המשודרים על ידי כלי החלל האבל שלנו, אנו רואים מערבולות צבעוניות מרובות פועמות לתוך הסיגליות הנעלמות עמוק.

ליאטריס אייזמן, מנכ"לית חטיבת ייעוץ הצבעים של Pantone, מצהירה כי "מחקירת טכנולוגיות חדשות והגלקסיה הגדולה, לביטוי אמנותי והשתקפות רוחנית, אולטרה סגול אינטואיטיבית מאירה את הדרך למה שעוד עתיד לבוא."

בפנג שואי מבוסס מדע, אנו מברכים על הרעיון של להיות מושפע מהיבטים בלתי נראים בסביבה שלנו מכיוון שלא תמיד קל להסביר צ'י (צ'י) יין ויאנג ודפוסי אנרגיה אחרים במרחב שלנו, ואנחנו תמיד מודעים לשה צ'י (שה צ'י), הסכנות המאיימות לפעמים בסביבתנו.

לעתים קרובות מדי אנו מקבלים אותות אזהרה לגבי הסכנות של קרינה אולטרה סגולה וחשיפה לקרני UV ונזקי שמש. המחקר שלנו מספר לנו על ה-ABC של אור UV. קרני UVA מזדקנות תאי עור ועלולות לפגוע ב-DNA שלהם. אלה גורמים לנזק עור ארוך טווח כגון קמטים וכתמי גיל. קרני UVB גורמות לכוויות שמש וגורמות לרוב סוגי סרטן העור. קרני UVC לא יכולות לחדור לאטמוספירה שלנו. משתנים משמעותיים הם השעה ביום, העונה בשנה, המרחק מקו המשווה, גובה, כיסוי עננים והשתקפות משטח. בשמירה על בריאות טובה עלינו לקחת את כל אלה בחשבון. בניגוד לאזהרות קשות כאלה, אנו שומעים על היתרונות של נורות UV וכיצד מכשירים אולטרה סגולים מציעים יתרונות רבים כאשר מוסיפים אותם למערכת החימום והקירור של הבית, כולל שמירה על חיידקי הצטננות ושפעת תוך הרג חרקים וחיידקים.

שוב אנו מכירים בכך שאתגרי פנג שואי והמלצות תמיד צריכים להתבסס על שיקולים זהירים של מחקר מבוסס מדע וצרכים אישיים של אנשים והמרחב שלהם.

לאור כל האמור לעיל, פנג שואי ימליץ להשתמש ב- Ultra Violet 18-3838 בדלילות ובזהירות רבה. האופנה כנראה תכתיב את השימוש באולטרה ויולט עם מוצרים רבים מלק ועד משקפי שמש. ולמי שמועדים לאלרגיה, נורית UV במטפל באוויר HVAC עשויה להיות לעזר רב.

שימוש מודע באולטרה ויולט יכול להועיל למי שזקוק לנקודות מוקד חזקות. אביזרי שולחן או כריות זרוקות עשויים להיות תוספות מהנות ועתידניות לצבעוניות בחלל שלך. עבור אלה הזקוקים להתאמת אלמנטי עץ, סיגליות, הפרחים הקטנים הצנועים אך היפים ישפרו את הגינה או יספקו הנאה מקורה עם עציץ אחד או יותר של סיגליות.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.