האם אתה יכול "פנג שואי" דוכן אומנויות ואומנות?

אנשים רבים משתמשים במונח "פנג שואי" בצורה רופפת מאוד, אך כפועל המשמעות היא לעשות משהו שיכול לשנות מקום כדי למשוך יותר עסקים לספק. למרות שאתה לא יכול לעשות את אותו הדבר, בכל מובן מסורתי, עם משהו כמו מכונית, אתה יכול למעשה להעריך דוכן אומנויות ומלאכות, אם דברים מסוימים נמצאים בשליטתך.

לדוגמה, אם דוכן עומד להיות בתוך מרכז כנסים או סביבה פנימית כלשהי, הדוכן יהיה כמו תא עבודה, שבו הוא חלק מה"תמונה הגדולה יותר". פעם היה לי לקוח שעשה הופעות באולם סנטה מוניקה סיוויק והיה קל לזהות את החלקים הטובים יותר של הבניין עם תוכנית קומה זמינה לחלוקה למגזרים מכוונים. גם המבט למעלה מתי נבנה הבניין נמצא במרחק הקלקה באתר פקיד השומה.

לאחר שזיהית את החלק הטוב ביותר של הבניין, אולי יש דרך לטפל באזור עם תרופות אלמנטריות, אבל עצם היותה בחלק הטוב יותר של הבניין יכול לתת למישהו "רגל למעלה" או יתרון בהשוואה ל ספקים אחרים.

כמובן, ישנה גם פסיכולוגיה סביבתית במשחק, מכיוון שחלק מהאנשים אוהבים להיות ממש ליד הדלת ואחרים מבחינים יותר בעסקים כשהם ממוקמים ליד ספקי מזון או חדרי אמבטיה. מדובר אך ורק על נראות ולפעמים זה לבד יכול לעזור לך לעשות טוב יותר בתור ספק.

עבור מקומות בחוץ, אין טבלת כוכבים מעופפים שיש לקחת בחשבון. זהו שדה האנרגיה שנלכד בתוך בניין. אבל יכולים להיות כמה רמזים חיצוניים מבחינת האופן שבו הצ'י זורם בצורה הטובה ביותר. זה המקום שבו יועץ פנג שואי ינסה לקבוע את סידור זרימת הצ'י הטוב ביותר, כאשר המעברים בין הדוכנים דומים בהרבה לכבישים וירטואליים. תיאוריית יין-יאנג תיכנס גם היא לפעולה וזה כולל הרבה דברים שהם השכל הישר, כמו לא להיות באזור חשוך ומעורפל.

עם פריסת התא בפועל, ישנם כמה טריקים עיצוביים שספקים ותיקים רבים כבר מודעים להם. אלה דברים שאתה יכול לעשות כדי לפתות אנשים לעבר הדוכן שלך ולהישאר זמן רב יותר. לעתים קרובות, שולחן ארוך מוקם בצד ה"פונה" של הדוכן ופריטים למכירה נמצאים ממש בקצה היקף התא. אין שום פסול בהסדר הזה. אבל על ידי יצירת צורת U שבה הצד הפונה של הדוכן פתוח, זה דורש מלקוחות פוטנציאליים להיכנס לאזור הדוכן, פשוטו כמשמעו, כדי לראות את הפריטים למכירה בתצוגה עמוק יותר לתוך הדוכן. זה מאפשר למוכר לנהל שיחה קלה יותר עם הלקוח. זה לבד יכול להגדיל את המכירות הפוטנציאליות.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.