דלת האח המושלמת – 5 טיפים לרכישת דלתות האח הנכונות

רכישת דלת שתתאים לאח החדש שלך יכולה להיות משימה שקטה. רוב הדלתות הן בגודל סטנדרטי כלומר שלפני תכנון התוכניות שלך ערכו מחקר על הגודל הנפוץ של דלתות או תהיו בטוחים שתוכלו לרכוש דלת שתתאים כמו שצריך.

תשאל את המומחים

אם אתה לא מרגיש בנוח לקבל את ההחלטה הזו, אתה תמיד יכול לשכור מומחה שייצא וימדוד עבורך את הפתח ואז כשתהיה מוכן ניתן לבצע את ההזמנה כדי להבטיח שהיא תהיה זמינה עד לסיום הפרויקט שלך.

קבל את החומרים הנכונים

עם חומרים מסוגים שונים המשמשים לבניית דלתות אח, שתוכלו לחקור באינטרנט או לדבר עם חנות האח והאח המקומית שלכם. אתה בהחלט רוצה לוודא שאתה בוחר את גימור ה-power coat המושלם. מכיוון שיש כל כך הרבה לבחירה, וודא שאתה עושה הרבה מחקר כדי שאתה רוצה ולא תצטער על ההחלטה שלך. ישנם גימורי ברזל שונים, ניקל, פליז, אלומיניום אנודייז, פיוטר וזהב.

3. בדקו את העובי

עובי זכוכית סטנדרטי יכול לנוע בין 1/8, 3/16/ו-¼ אינץ'.

4. בחר את הגימור שלך

אתה יכול גם לבחור גוונים שונים עבור הכוס שלך. אם אתה רק מעדיף שזה יהיה ברור זה יחסוך לך קצת כסף נוסף. זכוכית כהה מגיעה עם תג מחיר גדול יותר אז זכור שכדי לגרום לך לתקצב אותה במחיר הכולל שהקדשת לפרויקט זה. זכוכית זמינה גם בצבע ברונזה או אפור בהיר מעושן. זכוכית מחוסמת משמשת לדלת אח מכיוון שהיא יכולה לעמוד בטמפרטורות גבוהות ויש לה אמצעי בטיחות הנקרא דירוג הלם תרמי. כלומר הוא יכול להחזיק בטמפרטורות העולה עד 400 מעלות, הזכוכית תישבר אם תיחשף ללהבה הישירה. שריפות בדרך כלל מתחילות לאט ועולות בטמפרטורה עם הזמן נמשך.

5. בטיחות ראשונה

מה הדבר הראשון שעלינו לזכור כאשר בוחנים דלת אח? בטיחות כמובן, אתה רוצה להבטיח לעצמך שהבית והמשפחה שלך בטוחים מכל התפרצות שריפה. זו הסיבה שתצטרך לבחור מסך אש לדלת האח שלך. וילון רשת מסך אש נותן לך הגנה נוספת על פנים האח שלך. זה נראה כמו וילון שמחליק קדימה ואחורה על מסלול שנעשה במיוחד, ממש כמו זוג וילונות חלונות. זוהי תכונת בטיחות נפלאה.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.