דלתות פנימיות: מתכוננים לעונת החורף

הימים הולכים להתקרר ככל שהחורף מתקרב, אז אתה כנראה נוקט בצעדים כדי להבטיח שהמשפחה שלך תישאר חמימה. השמיכות פורקות, הגופיות והמעילים אזלו מהאחסון והתנורים מוכנים לשימוש. מלבד מחממי החורף הללו, כדאי גם לבדוק אם הבית שלכם יכיל את החום.

כשאתה מתכונן לחורף, אם עדיין אין לך את הפריטים האלה במקום, אולי כדאי לך לשקול זאת לשמירה על חום בבית.

  • בידוד – בידוד גגות ניתן להשיג בקלות. זהו סוג רך ועבה של חומר ספוגי שמונח בחלק הפנימי של התקרה. שכבת בידוד זו תכיל את החום בתוך הבית. אם תחשבו על ימי המדע בבית הספר שלכם, תזכרו שאוויר חם עולה. האוויר החם הזה יוצא בדרך כלל דרך התקרה והגג. זה גם מונע מהאוויר הקר מאוד להיכנס לבית דרך הגג והתקרה. יש לו פונקציה כפולה בשמירה על חום הבית שלך.

  • חימום תת רצפתי – זה יכול לשמש רק עבור משטחי רצפה מסוימים כמו מתחת לריצוף אריחים. אבל בדוק עם הספק אם אתה מחליט על אפשרות זו. ניתן לשקול חימום תת רצפתי רק אם אתם מתכננים לחדש את הרצפות שלכם. אם אתה משקם מחדש או מכניס רצפות חדשות אז חימום תת רצפתי יכול להיות אופציה. תהליך זה צריך להיעשות לפני הנחת אריחי הרצפה שלך.

  • מזעור שטחים פתוחים – אם יש לכם חדרים שאין להם דלתות, אז אולי כדאי לכם לשקול הוספת דלתות פנימיות. אם אין דלת המובילה לחדר מסוים ואתה מדליק את תנור החימום, החום עלול לברוח בקלות דרך החלל הפתוח הזה. חשבו על התקנת דלת פנימית בחדר זה כדי להכיל את החום בכל פעם שאתם משתמשים בתנור חימום. אתה יכול לבחור בדלת פנימית מודרנית או באופציה סטנדרטית. זה תלוי בך. בקש את עצתו של א ספק דלתות להדריך אותך אם אינך בטוח מה יהיה הטוב ביותר. זה עשוי גם לחסוך באנרגיה כי ברגע שהוא חם אתה יכול לכבות את התנור ולשמור את החום בחדר לעוד קצת זמן.

אלו שלוש דרכים שבהן תוכלו לשמור על החום בבית ולחמם את המשפחה במהלך חודשי החורף. בזמן שאתה עורך את המחקר שלך, הסתכל על שיטות חיסכון באנרגיה כדי שלא תוציא יותר מדי על חשבון החימום הפעם.

About admin

Check Also

השתמש בטיפים שימושיים אלה לתיקון דלתות מוסך

מאז ומתמיד ועד עכשיו, לאנשים היו מכוניות וקטנועים מגושמים ותמיד היה צורך לאחסן אותם במקום …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *