דלתות מוסך מסחריות – טיפים לבחירת דלת המוסך המתאימה לעסק שלך

דלתות מוסך מסחריות צריכות להיות מסוגלות לסבול הרבה יותר מכות מדלתות מגורים. במקרים רבים תהיה תנועה גבוהה שעוברת דרך הדלתות הללו, משאיות וציוד אחר הנכנס ויוצא או שילוב של שניהם. דלתות אלו גם צריכות לעמוד בקודים המקומיים וידרשו מנעולי אבטחה כבדים.

דלתות מסחריות למוסכים עשויות מחומרים שונים ממה שתמצאו במוסכים פשוטים למגורים. הם יכולים להיות עשויים מפלדה מתגלגלת, זיהומי פלדה או אלומיניום בדרגה גבוהה.

ניתן למצוא דלתות אלומיניום בסוכנויות רכב רבות או בתחנת הכיבוי המקומית שלך. הם מושלמים לעסקים שאולי רוצים שיהיה להם חלון בדלת המוסך או רוצים משהו קל שמאפשר יותר אור מאשר דלת פלדה. הם גם מהירים וקלים לפתיחה, וזה בדיוק מה שצריך בסוכנות או בתחנת כיבוי אש.

דלתות חתך מפלדה מאובטחות יותר ובעלות יכולת גבוהה יותר לעזור לשלוט באקלים בתוך המוסך מכיוון שהן מגיעות עם אפשרויות בידוד. דלתות פלדה מתגלגלות הן ללא ספק הסוג החזק ביותר שיש והן נמצאות לרוב בקניון או בבתי עסק מרכזיים אחרים הזקוקים לסוג חזק יותר של דלת. הם מורכבים מפלדה בגודל 18 – 24 וניתן לצבוע אותם.

בחירת דלתות מוסך מסחריות הנכונות

הנה כמה דברים שתצטרך לקחת בחשבון בעת ​​רכישת דלת מוסך לעסק שלך.

האם זה צריך להיות אוטומטי?

תצטרך לקבוע אם הדלתות צריכות להיות אוטומטיות או לא. זה יהיה תלוי חלקית בתדירות הפתיחה והסגירה של הדלתות. עסקים קטנים יותר דורשים לפעמים רק דלת מוסך מסחרית שניתן לגלגל ידנית בעוד שחברות גדולות יותר עשויות להזדקק למערכת אוטומטית לחלוטין. עם מערכת מוסך אוטומטית תצטרך דלת מוסך שיכולה לעמוד בשימוש רב.

בחינת התקציב שלך מול אבטחה

אמנם תשלם יותר עבור דלת פלדה בעלת מידות גבוהות עבור העסק המסחרי שלך, אבל זה יהיה שווה את הכסף הנוסף שיוציאו, מכיוון שמעטים מודאגים בכלל משמירה על אבטחה גבוהה. שני גורמים אלו צריכים להישקל בקפידה מכיוון שדלת מוסך קלת משקל ללא הרבה מאפייני אבטחה יכולה להיות די קלה לפרוץ אליה.

שקול היטב את האפשרויות שלך כאשר אתה בוחן דלתות מוסך מסחריות. תסתכל טוב על סוג הרכבים שעומדים להשתמש במוסך כדי לעזור לקבוע אם אתה צריך דלת פלדה עבה שיכולה לעמוד בהרבה מהמורות וחבלות או שדלת אלומיניום קלת משקל היא באמת כל מה שצריך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.