דלתות מאישיות

שלום! אני משתמש בסגירת דלת! לזה מחוברת הדלת בימינו. דלתות משתמשות רבות בסגירת דלתות, מה שגורם להן לשתוק מיום ליום מכיוון שהן אינן משתתפות ברעשים של כל בית. עכשיו, הם רואים בשקט דברים קורים.

למרות שסוגרי הדלתות הפכו אותם לחזקים חיצונית מכיוון שקשה לדחוף ולמשוך אותם. הם נהגו להתנפץ בקלות, ואז צרחו מכאבים אחרי זה. עכשיו לא משנה כמה כוח תפעיל כדי לדחוף אותם או למשוך אותם, תמיד תהיה להם תשובה אילמת, כאילו הדלת הקרובה יותר הייתה ההארה שקיבלו שהפכה אותם לאדון בודהה. הם אפילו מתחזים למהטמה גנדי, מכיוון שיש להם רק תשובה אחת לאלימות, שהיא אי אלימות. שלום הוא המוטו שלהם עכשיו. השתיקה היא הדת החדשה שלהם.

אבל אתה פשוט לא יכול לעזוב את הדלתות המוכנות כל כך יפה במהלך הנישואים. הם מוכנים בצורה כזו כאילו הם גם הולכים להתחתן עם דלת כלה. למעשה, בנישואין, יש לקרוא גם לדלתות ללא רעש. הדלת בחדר של הגבר בטח מחכה לומר, 'עשה חתן לכלה' (משמש משחק מילים). אבל הנה מלכוד. לא כל הדלתות זוכות ליחס שווה. אתה עדיין משאיר את דלתות השירותים הכי מכוערות שאפשר. בהרבה נישואין דואגים רק לדלת הכניסה (במקרה של 2 כניסות או אולי 3 או שאני לא יודע, תלוי כמה אתה עשיר). דלתות חדרי האמבטיה עדיין מחכות לימים הדקורטיביים שלהן. גזענות אפילו שוררת בין דלתות. איש אינו מבין עובדה זו כי דלתות אמבטיה הן האנשים החשובים ביותר במקרה חירום. אבל כפי שאמר אחד, 'חשיבותו של מישהו מתממשת רק כאשר הוא איננו'. אם לא היו דלתות לשירותים, היית מרגיש חסר אונים כמו סטודנט להנדסה שיושב על הספסל הראשון בבחינה.

כמו, באופן כללי, יש יותר זכרים מנקבות במדינה הזו, באופן דומה, יש יותר דלתות מחלונות בבית. אבל, רוב הדלתות והחלונות שונים מאוד זה מזה. האישיות שלהם קוטבים זה מזה. הם אף פעם לא יכולים להיות מתאימים זה לזה. אחד לא נותן לך להתערב בחייו אלא אם כן אתה נפתח איתו, והשני הוא אדם יוצא וכולם יודעים מה יש בתוכה. יש משפט מפורסם, 'אתה עושה דלת טובה יותר מאשר חלון', שאומר לנו כיצד החברה הזו שופטת לגבי דלתות וחלונות כמו לעיל. כולם פשוט קופצים מיד לסיכום ומקשיבים רק לצד אחד של הסיפור. אבל אף אחד לא מבין את העובדה הזו שאם אתה מנסה לדעת יותר על דלתות, אתה יכול להציץ דרכן ולראות מה יש בתוכן. אמנם, לא תוכל לדעת עליהם הכל. אבל כמו שאנחנו אומרים, משהו עדיף מכלום.

כמו כן, באופן אישי, אני שונא חלונות באופן שהם מאפשרים לאנשים להיכנס בקלות רבה מדי. צריך להיות חזק כמו דלתות, הם לא נותנים לכולם להיכלל בחייהם סתם ככה. כפי שאנו יודעים, דלתות שהן איכשהו מופנמות, המפתח לליבם מסופק רק למעט אנשים. בדרך כלל, הם נועלים את עצמם, והם מאפשרים את הכניסה רק למי שמכיר אותם היטב. אבל הם צריכים להיות מודעים לאנשים המזויפים שמנסים להיכנס לחייך דרך המפתחות המזויפים שלהם.

"שום דבר לא קבוע ביקום הזה. אפילו הגלקסיות מסתובבות סביב המרכזים שלהן. אם כמה דברים נתקעים במוח שלך, פשוט נסה להתמקד בדברים שגורמים לך לשכוח מחשבות שליליות ולהחדיר בך את כל החיוביות. כשאתה מאבד אחת הזדמנות, לעתים קרובות אתה מוצא אחד חדש", אמר חלון אחד לשני המדוכא. "אז אל תדאג, כאשר דלת אחת נסגרה עליך, לשנייה תהיה זרועות פתוחות עבורך: )" מילים אחרונות ליד החלון, כששניהם מכניסים אוויר דרכם.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.