דלתות הזזה לאזורי פטיו

אזור הפטיו הוא המקום שבו אדם יכול לברוח מביתו וליהנות מהחוץ תוך כדי שהוא בתוך הבית. זה גם התחום שצריך להיות נקי מאנרגיה שלילית ומפריטים דיגיטליים. אז איך כל זה מתאסף?

אור טבעי מקסימלי הוא מה שאתה צריך באזור הפטיו כדי להימנע משימוש באורות החשמל. במהלך היום הוא הזמן בו אדם יכול להפיק את המרב מהאור הטבעי. כדי לאפשר לאור השמש הפנטסטי הזה להיכנס לחדר החיצוני, ניתן להוסיף דלת הזזה.

לדלתות הזזה יש פונקציות רבות בכל הנוגע לאזורי הפטיו. מלבד כניסת אור טבעי, יש להם גם את היתרונות הבאים:

• הוא פועל כחלון כאשר אתה לא רוצה שהדלת תהיה פתוחה. אנשים רבים מעדיפים לסגור את הדלתות ביום גשום. למרות שיורד גשם, אור טבעי עדיין נכנס לחדר.

• יש לו קומפוזיציה מושלמת. בדרך כלל, דלתות הזזה עשויות מחומר סגסוגת אלומיניום כדי למנוע חלודה. היתרון של האלומיניום הוא שהוא לא צריך צביעה או לכה כי יש לו גימור יפה.

• זה לא יתרחב. המסגרת לא תתרחב בעת חשיפה למים. אין עץ בדלת זו ולכן המים לא יספגו והשלמות המבנית תישאר שלמה.

• קל יותר לניקוי ולתחזוקה. זכוכית צריך לנקות רק עם מים וסבון. ניתן לנגב את האלומיניום במטלית לחה כאשר הוא מתלכלך והוא אינו מכתים בקלות. ייתכן שתצטרך גם לנקות את המעקות באופן קבוע כדי למנוע מהדלת להיתקע, במיוחד אם הדלת נמצאת בחוץ. אם המעקות אכן נתקעים, עדיף לטפל בנושא זה במהירות. כדי לפתור בעיה זו באופן זמני, שפשפו מקל נר לאורך האזור שנתקע. השעווה מהנר יוצרת משטח נטול חיכוך כך שתוכל להזיז את דלת ההזזה בקלות.

• ניתן להשאירם פתוחים כדי להפוך את החדר לאזור פטיו. זה נהדר אם יש לכם אורחים ואתם רוצים אזור בילוי פתוח. כאשר דלתות ההזזה פתוחות היא מאפשרת לאורחים להסתובב בחופשיות תוך כדי פטפטת ומינגלינג.

• זה מתאים לכולם. דלתות הזזה הן מאפיין ביתי מודרני וטרנדי. אם אתה צריך גודל או עיצוב ספציפיים, יצרני דלתות בהתאמה אישית יכול ליצור דלת שתתאים למפרט שלך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.