דלתות דו קפלות מאלומיניום או UPVC דו קיפול: מה עדיף?

כנוהג כללי דלתות מותקנות בעיקר בכניסה לכל מקום כדי לעצור כניסה לא רצויה של פולשים ולהגן על חפצי הערך שלך מפני גניבה על ידם. לכן, בכל הנוגע להתקנת דלתות כל אדם מנסה להתקין דלתות כבדות וגדולות בכניסה שלו אשר יחד עם מתן ביטחון מלא לביתו מסייע גם בהפיכתו למושך מבחינה אסתטית מבחוץ. אבל, מלבד שער הכניסה ישנם מקומות שונים בתוך הבית בהם חובה להתקין דלתות כדי לשמור על הפרטיות של כל בן משפחה.

זו הנקודה שבה כמעט הרבה אנשים מתבלבלים, במיוחד האנשים שיש להם פחות מקום בתוך הבית ושבה התקנת דלתות גדולות כמו זו המותקנת בכניסה אינה אפשרית. אז סוף סוף מה הפתרון לבעיה הזו? מכיוון שבדרך כלל דלת מורכבת משני שערים נפרדים הניתנים לסגירה על ידי הנפתם, אך הבעיה עם דלתות אלו היא שהם מכסים שטח עצום לאחר פתיחתם, ולפעמים קשה לשמור על הרהיטים כראוי בתוך החדר מכיוון שלהם.

מעניין שהדאגה הזו של בעלי בתים שונים לשימוש בדלתות קיפול בשנים האחרונות התגלתה כתרופת פלא לבעיה.

מהן דלתות דו מתקפלות? במילים פשוטות דלתות מתקפלות עשויות להיות מוגדרות כדלתות שמתקפלות כמו נייר לאחר פתיחתן. דלתות אלו פותחו בעיקר למקומות בהם אנשים נאבקים על מציאת מקום נוסף לחדרם. בדרך כלל דלתות אלו מורכבות משתי דלתות המחוברות על ידי שימוש בציר במרכז. בהתאם לדרישתך, הדלתות הללו מאפשרות לך להיסחף אותן לצד אחד או לקפל אותן.

הסוגים הנפוצים ביותר של דלתות דו-קיפול הם דלתות אלומיניום דו-קיפול ודלתות UPVC דו-קיפול.

דלתות אלומיניום דו-קיפול: מאז הקמתו האלומיניום נחשב כמתכת יקרה בהשוואה לעץ ו- UPVC. אבל, כשזה מגיע להשקעה בפריטים שאתה רוצה להשתמש בהם לטווח ארוך, אדם לא מתחשב בעלות המוצר כדי ליהנות משימוש ללא רבב בפריט זה עם תחזוקה נמוכה ופחות סיכויים לתיקונים.

היתרונות העיקריים מהם נהנים מהתקנת המשתמשים מדלתות אלומיניום דו-קפול הן:

 1. כיום עוברים ימים על הדאגה של מוצרים ידידותיים לסביבה אנשים ברחבי העולם מעדיפים מוצרים שאינם פוגעים באווירה ולכן מנקודת מבט זו ניתן להתייחס לדלתות אלומיניום כבחירה הטובה ביותר. האלומיניום הוא לא רק מתכת ידידותית לסביבה אלא גם ניתן למחזור מחדש לשימוש נוסף שלו.

 2. בהשוואה לתצורת דלתות אחרות דלתות מאלומיניום זמינות עם אפשרויות רחבות של צבעים ועיצובים, בהתאם לדרישתך תוכל לפתח אותן לשימושך.

 3. השילוב של אלומיניום וזכוכית באיכות גבוהה הופכים את הדלתות לשילוב מושלם של מוצר מבודד המסייע בשמירה על טמפרטורת חדר קבועה בתנאים אטמוספריים מגוונים. במהלך הקיץ דלתות אלו אינן נותנות לאוויר הקריר לצאת מהחדר שלך ולהיפך במהלך החורף.

 4. כנפי ההזזה של דלתות אלו מסייעים בהצעת שטח נוסף בהתאם לתשתית המקום בו מותקנות הדלתות הללו.

דלתות UPVC דו-קיפול: כנוהג כללי אנשים מתבלבלים בין המונחים UPVC ו-PVC, באופן מעניין אין שום הבדל ביניהם. כאשר UPVC מייצג פוליוויניל כלוריד לא מפלסטיק בצד השני PVC מתייחס לפוליוויניל כלוריד. המוצרים העשויים מהם מועשרים בשפע של תכונות הכוללות;

 1. עמידות לתנאי מזג האויר;

 2. אין להתפרק;

 3. חָזָק;

 4. קל למיחזור;

 5. אל תושפע מהטמפרטורה ו

 6. עלות תועלת

עוברים על כל התכונות שהוזכרו לעיל, רוב האנשים עם כספים מוגבלים ברחבי העולם הולכים על דלתות UPVC Bi-Fold. התקנה של דלתות אלו מאפשרת לך לנצל את חלל החדר שלך באופן מלא ומאפשרת זרימה ניכרת של אור טבעי ואוויר בתוך החדר שלך. מנגנון הגלילה המותקן בחלק העליון ומתחתן של דלתות אלו מציע פעולה חלקה של מגלשות המשולבות במסגרת החיצונית של הדלתות ומקל על המשתמש לפתוח מעט את הדלתות הללו ללא כל אי נוחות.

ניתן לסכם את היתרונות העיקריים של דלתות אלו כדלקמן:

 1. לאחר התקנת הדלתות הללו אצלכם, לא תדרשו לדאוג לתחזוקה השוטפת שלהן, מה שאומר שתוכלו לחסוך מספיק כסף כדי לקנות אביזרים עכשוויים אחרים למקום שלכם.

 2. בהשוואה לדלתות עץ הן זמינות בצבעים וצורות שונות ולכן בהתאם לעיצוב הפנים של החדר שלך אתה יכול לקנות דלתות למקום שלך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.