דלתות ארונות עם מרקם ומובנה

ארונות מובנים ומרקם הם בעצם ההפך מארונות מבריק גבוה. במקום חלק ומבריק אלה גסים ומאט. כתוצאה מכך נותנים לדלתות ולמגירות מראה ותחושה טבעיים יותר. בעוד מבריק גבוה עדיין נפוץ למדי במטבחים ובחדרי אמבטיה, כאשר מנסים להשיג עיצוב אורגני יותר הם נוטים ללכת עם דלת מרקמת או מובנית יותר.

עם השנים דלתות ומגירות ארונות מובנים ובעלי מרקם הפכו לתופעה שכיחה במטבח ובחדרי רחצה מודרניים. המרקמים המקסימים מביאים תנועה ועומק לחדר אמבטיה או למטבח מבלי להיות רועשים מדי.

בנוסף לארונות מובנים ובעלי מרקם, הסגנון העכשווי מיוצג גם על ידי צבעים מגניבים, אווירה מרגיעה, משטחי אבן ואלמנטים בהשראת הטבע. המטרה הסופית היא לשלב אווירה מקסימה ומראה יפה עם פונקציונליות פרקטית.

בניית קופסת ארון נחמדה בגודל 3/4 אינץ 'שהיא מספיק יציבה כדי שניתן יהיה לפרק אותה ולקחת אתכם אם אתם מעבירים בתים הופכת להיות סטנדרטית בשוק האירופי. אם יש לך קופסה חזקה ויפה, עם חומרה איכותית של חברה כמו בלום, וכמה דלתות ארונות בעלות מבנה וטקסטורה נחמדות ללא ידיות. אז יש לך בסיס מצוין ליצירת מטבח עם תחושה מאוד יוקרתית (בלי ידיות אני מתכוון עם דלתות משיכת אצבע או דלתות דחיפה עם מגנטים).

בנוסף לארונות מובנים ובעלי מרקם, חלק מהגימורים היותר פופולריים כיום הם אלון אפור, לכה לבנה, ארז ואבן. פרטי הגימור והריהוט פשוטים ומשתמשים בקווים נקיים.

נראה שגוונים קרירים שולטים ברוב המוחלט של המטבחים המודרניים. יש להם מראה פשוט מאוד, עכשווי ויכולים לעזור לך להרגיש רגוע ושלווה.

קווי ארונות נקיים יכולים לעשות פלאים. אפשר לעצב ארונות בצורה כזו שהם משתלבים לחלוטין עם הקיר. השימוש בכלי כגון ארונות בעלי מרקם נותן לאדם את היכולת להישאר בתוך הסגנון המודרני.

עוד כמה טרנדים שראינו מתרחשים בימים אלה הם חלונות גדולים, צורות לא שכיחות, ארונות ללא ידיות ותכנית קומה פתוחה. תוכנית קומה פתוחה היא הבולטת ביותר. פריסה זו מעניקה לאדם את היכולת לזרום דרך כל ביתו ביתר קלות ובכך תורמת יותר לסביבה חברתית. יתר על כן, פריסה זו מאפשרת לאנשים המבשלים במטבח ליצור אינטראקציה עם שאר האנשים בדירה.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.