דברים חשובים שעליך לעשות לפני הצגת הבית שלך לקונים פוטנציאליים

קונים מצפים שמצב הבית שלך יתאים לתיאור ובעיות התחזוקה עלולות לכבות את הקונים. גם לאחר שרשמתם את הבית שלכם באתרים שונים, היו מוכנים לקונים פוטנציאליים שיופיעו. אך לפני כן, עליך לוודא כי הבית שלך מוכן למכירה. קבלו טיפים מקוונים לשיפורי הבית, בצעו את התיקונים הנדרשים, תאירו את הבית כראוי, שחררו כל חדר, טשטשו או צביעה מחדש של החדרים במידת הצורך, כך שכאשר הקונים הפוטנציאליים יגיעו לבקר בבית הפתוח שלכם, הם יוכלו לעשות החלטה ראויה.

תעדוף את הנושאים הבולטים ביותר שצפויים להופיע במהלך בדיקות הבית. עם מספר בתים למכירה לבחירה, רוכשי דירות יכולים להרשות לעצמם להיות בררנים לגבי הנכס שבו הם משקיעים את כספם שהרוויחו קשה. רוכשי דירות מחפשים את הטוב ביותר, כך שבית למכירה יכול בקלות לחמוק בין הסדקים אם זה לא במצב בתולי. השקעת זמן ומאמץ כדי להכין את הבית למכירה יכולה להגדיל את הסיכויים לקבל הצעות ברגע שתפרסמו את הנכס.

הנה כמה דברים שעליך לעשות לפני שתציג את הבית שלך לקונים פוטנציאליים כדי להימנע מכל הפרעות עסקות:

ניקוי העומס

העומס יכול להוות מכשול גדול בזמן מכירת בית. רובנו חיים בבלגן ואנחנו כל כך מתרגלים לזה שאנחנו כמעט לא קולטים יותר. התחל עם הארונות; ודא שהארונות שלך מלאים למחצה בלי שום דבר על הרצפה. כך גם לגבי מדפי ספרים ומדפי מטבח. הבית שלך צריך להפגין מרווחות כאשר הקונים הפוטנציאליים באים לבקר. אם הבית שלך מבולגן, זה משאיר רושם רע על האנשים המבקרים וגורם להם לפקפק גם בתחזוקת הבית.

תנקה את זה

נקודת מפנה מרכזית עבור רוכשי בתים היא כניסה לבית עם רצפות מלוכלכות, דלפקי מטבחים מפוררים ולכלוך ואבק בכל מקום. לפני שאתה מפרסם את הבית שלך בשוק, וודא שהוא ניקה מלמעלה למטה עד שהוא נוצץ. עשה מאמץ נוסף לנקות את האריחים בקיטור ולהחליף את השטיחים. אם השטיחים ישנים ומסריחים, החליפו אותם; אם הם חדשים, ודא שהם משופשפים בשמפו. אם זה נראה כמו משימה לא פשוטה שהיא יותר מדי בשבילך, שכור שירות ניקיון מקצועי. ההוצאה הנוספת שווה את זה.

הפוך אותו למרווח

כמעט כל בית מראה טוב יותר אם הוא נראה מרווח, אז הסר את הרהיטים הנוספים, כונניות ריקות, יצירות אמנות וחתיכות שחוסמות את השבילים והשבילים ושכור יחידת אחסון להכניס אותן. ארגן את הארונות והמגירות והשאיר אותם עם מינימום דברים בהם.

בצע את התיקונים הדרושים

בשוק של קונים, אתה רוצה שהבית שלך יהיה במצב הכי טוב שאפשר. דאגו לטפל בפגמים הגדולים כמו חלונות שבורים, או גג דולף. בלאי רגיל כמו דלת חורקת או חלון שנדבק אולי נראה לך כמו מוזרויות קטנות, אבל אלה עלולים להרתיע את הקונים ולהוריד את ערך הבית שלך. מערכת האוורור, החימום והמיזוג של הבית שלך אמורות לעבוד ולהיות נקיות מנזילות. בנוסף לכך, יש לוודא שגלאי העשן, לוחות החשמל, מפסקי החשמל ומחממי המים פועלים כהלכה. בדקו גם את חוץ הבית לקילופים, סדקים וכו'.

ביטול פרסונליזציה

כיום רוכשי דירות מחפשים מקומות בעלי אופי וקסם מסוימים. העיצוב האישי שאתה מעריך עשוי להתברר כפנייה גדולה עבור קונים פוטנציאליים. קשטו את הבית כך שהרוכשים הפוטנציאליים יוכלו לדמיין את החיים בבית. לכן, הקל עליהם לעשות זאת על ידי נטרול פנים הבית. כל עיצוב שעשוי להיות שנוי במחלוקת או רגיש לאחרים, כגון מזכרות ספורט או פוליטיות, אייקונים דתיים או צבאיים, יש להסיר לפני ביקור הקונים. שמור על זה ניטרלי ואופטימי.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.