דברים חשובים שכדאי לדעת על דלתות דו -קומות

דלתות Bifold הן יקרות אך שוות את ההשקעה אם אתם שוקלים שיפוץ. הבית שלכם נפתח לגינה ויוצר אסתטיקה מדהימה כאשר הדלתות הללו מותקנות. כדאי לנהוג בזהירות ובזהירות במבחר הדלתות ולהתחשב בגורמים שונים.

המחיר הוא לא הכל

הזול ביותר הוא לא הטוב ביותר והיקר ביותר הוא גם לא בהכרח הטוב ביותר. דלת Bifold היא לא רק פאנלים מורכבים; זוהי מערכת שלמה שבה עיצוב, דיוק הנדסי ובחירת חומרה ממלאים חשיבות במראה הדלת וביצועיה לא פחות מהתקנת הדלת הדו -כיוונית. רכישת מותג בינלאומי ידוע עם תמיכה מקומית היא אפשרות טובה.

חומר הדלת

ל-bifolds יכולים להיות מסגרות עץ, פלדה, uPVC או אלומיניום. עץ יכול לחסום את הנוף ולהיות כבד. חומר uPVC יכול להתגמש ולעוות מה שישפיע על פעולת הדלת ויש גם מגבלת גודל. פלדה יכולה להיות כבדה. אלומיניום הוא החומר הטוב ביותר עבור חתכים. הוא יציב יחסית ואינו נוטה להתעוות עם שינויים בטמפרטורה. גם מנקודת התחזוקה ציונים לאלומיניום מכיוון שאלומיניום מצופה אבקה או אלכוהול טבעי אינו זקוק לצבע או תחזוקה תכופים.

תלוי למעלה או מתגלגל למטה?

דלתות Bifold זמינות כסוגי גלגול עליון או תחתון. אם קיימת קרן מספיק חזקה, הסוג התלוי העליון הוא הטוב ביותר מכיוון שהוא אינו אוסף עלים ופסולת והמסגרת מסתירה את המנגנון מהעין.

חומרה והתקנה

החומרה מורכבת עם דלתות דו-פיפוליות וחייבת להיות מתוכננת במדויק מחומרים איכותיים מלבד היותה מותאמת בדיוק בזמן ההתקנה. יישור לא נכון יכול להשפיע על הביצועים ולגרום ללחץ על מסגרות מלבד להקשות על פתיחה וסגירה של הדלת. למערכות איכותיות יש גלגלים הפועלים על פסים שטוחים ודלתות קצה מסתובבות לתנועה חלקה גם כאשר המשקוף אינו מאפשר התאמה רבה. התקנת דלת Bifold חשובה גם כאשר מדובר בסף הנכון כדי למנוע חלחול גשם ועם זאת ליצור מעבר חלק שאינו גורם לעקוץ בהונות. חדירת גשם היא עניין חשוב במיוחד אם הדלת חשופה. כאן נכנסת לתמונה המומחיות של המתקין כדי לספק סף חסין גשם מופחת בצורה מושלמת. אבטחה היא היבט נוסף שיש לקחת בחשבון בעניין של חומרת דלת דו-פעמית ולדלת מאובטחת טיפוסית תהיה מערכת נעילה רב נקודתית עם בריח ירי עבור לוחות ביניים.

זיגוג יחיד או כפול

חיסכון באנרגיה חשוב ולכן מומלץ לזגוג כפול. זה גם יספק מידה מסוימת של בידוד אקוסטי. יצרנים איכותיים מספקים ערכי U של 1.8 ואט/מ"ר או פחות עבור דלתות דו-פיפול חסכוניות באנרגיה.

סְרִיקָה

יש מקרים שבהם אפשר לרצות נוף ללא הפרעה ויש מקרים שבהם אולי ירצה לכבות את האור. וילונות טובים אבל יכולים לעכב את הנוף. וילונות ונציאניים שמתגלגלים עד למעלה עשויים להיות אידיאליים. אם תבחר דלת עם זיגוג כפול אז התריסים עשויים להיות משולבים בפנלים אך במחיר של פגיעה בנוף. כדאי לתאם עם המתקין ולפנות גם נקודה זו לפני הזמנת דלת דו-פולית.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.