גלו טיפול בעת שימוש בכיריים או באח

זה שוב הזמן הזה של השנה שבו קמינים ותנורי עצים דולקים כדי לעזור לחמם בתים בכל רחבי הארץ. חום עץ הוא מקור אנרגיה מתחדש שיש לו יתרונות רבים. עם זאת, אם לא נזהרים השימוש בחום העץ עלול לגרום לבעיות.

הדבר הראשון שצריך לעשות בכל שנה ושנה הוא לטאטא ארובה לנקות את הארובה. זה יסיר את הקריאוזוט שהצטבר. קריאוזוט הוא החומר השחור שמתעבה בצינור הארובה או הכיריים. זה דליק. לאחר הניקיון, בקש מהמטאטא לבדוק את הארובה לאיתור פגמים או סכנות אש כגון אריחים סדוקים.

בדוק את פינוי החומרים הדליקים מהאש או מכיריים העץ. המרווח הדרוש ישתנה בהתאם לדגם של תנור העץ. האח צריך להתארך לפחות 18 אינץ 'על הרצפה לכל הכיוונים וכמובן שלא יהיה דליק. המרווח מהקיר תלוי בשימוש או לא בשימוש במגן חום. בדוק את הצעות היצרנים שלך. אם הצעות היצרנים אינן זמינות, הרחיקו חומרי בעירה במרחק של 36 אינץ'.

יש להקפיד גם על העצים המיועד להישרף. אין לאחסן עצי הסקה ישירות ליד הבית או בתוכו. לשם כך מסתכנים בהבאת עץ הורס חרקים כמו נמלים נגרים, טרמיטים וחיפושיות אבקה. עדיף להכניס את העץ לפי הצורך. תמיד יש לשרוף עצים חשודים מיד לאחר שהוכנסו פנימה כדי להרוג כל חרקים רעים.

בתור א מפקח הבית באוהיו אני רואה תנורי עצים רבים וקמינים. אפילו מצאתי פעם אח שהיה עשוי דיקט דק. תהיו בטוחים ושתהיה לכם עונת חימום חמימה ותסתכלו על שלכם ותנקו את הארובה.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.