גלה אילו דלתות קמין של Temco מתאימות לתא האש שלך

דלתות הקמין האופייניות של Temco נוצרות עם זכוכית מחוסמת שהיא מתכות עקשניות. המטרה העיקרית של אביזרים כאלה לצד האח שלך היא להבטיח שהבית שלך יישאר חם ומוגן. קופסאות אש היו בשימוש כבר מאות שנים. הם נוצרו ללא צורך במכשירים אלקטרוניים וחשמליים כדי לגרום להם לעבוד. בימינו, עם כניסת העידן המודרני, אנשים מחפשים דרכים לגרום לאח שלהם להיראות ולתפקד טוב יותר. תוספות חדשות כגון גב תנורים, בולמי אוויר ומערכות נטולות אוורור נוצרות בהתאם לדרישות השוק. כמה גרסאות חדשות יותר של התנור סללו גם את הדרך ליצירת דגמים עדכניים המשתמשים בגז פרופאן ובנוזל כדי לשמור על שריפות העצים במשך כל הלילה.

כדי למצוא את דלתות האח הטובות ביותר של Temco עבור האח שלך, עליך לשקול את סגנון ההתקנה. ניתן להשתמש בחלק מהדגמים של כיסויים רק כאשר קיים גם הסוג הנכון של סגנון האח. פתיחת קופסת האש המקורית של Temco TLC36-3, למשל, דורשת כיסוי פאנל בהתאמה אישית כדי לוודא שהחום בפנים יופעל. סגנון זה הוא בגודל מסגרת של 36 על 21 5/8. הלקוחות הפוטנציאליים של העיצוב נדרשים להגיש ליצרן את הגודל המתאים של המסגרת. מכיוון שמדובר בכיסוי זכוכית שנעשה במיוחד העשוי מחומרים מחוסמים, הוא עמיד וחזק.

אחד הסגנונות המוכרים יותר של דלתות קמין Temco הוא הדלת המיוחדת Z. יצירה זו עשויה מארז אלומיניום אנודייז המוקף במסגרת ברוחב 3/4 אינץ'. עיצוב זה מושלם לשימוש רק בסוג אפס פינוי של מדפי אש. הדגם מותקן גם להתקנה כהתאמה פנימית לפתח האח. ככלל, דלתות הזכוכית מבית טמקו צבועות בגימורים מכל סוג. עיצובי פתיחת הדלת כוללים גם את שיטת הקיפול הדו-פעמי ואת פתיחת המסילה, המשתמשת בגלילים קטנים להחלקת הדלת. מותאם אישית עבור הבית שלך, מגני המגן יעברו דרך ארוכה לפני שהם יתקלקלו.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.