בריכות שחייה – 6 טיפים לפנג שואי שיהפכו אותן למשמחות

בריכות שחייה הן תוספת נפלאה לכל בית. הם יוצרים מקום מיידי לכיף, הרפיה ופעילות גופנית. בנוסף, מים מועילים ביותר בכל נוף. עם זאת, בפנג שואי, בריכות שחייה יכולות לעתים קרובות ליצור השפעה שלילית. הסיבה לכך היא שלבריכות שחייה יש הרבה אנרגיה. זה גם בגלל שבריכות שחייה ממוקמות לרוב בחלק האחורי של הבית, וזה מאוד לא משמח לפי הפנג שואי.

למרות זאת, ישנם מקרים מסוימים בהם בריכות מהוות יתרון לבעל הבית. זה יכלול בריכה בגודל, צורה וממוקמת נכון. צורות וגדלים מסוימים של הבריכה עלולים ליצור בעיות, כגון חיצי רעל, שהם נקודות אנרגיה קשות המכוונות לבית.

בצד החיובי, בריכות הממוקמות במקומות מסוימים יכולות למעשה להועיל לבעלי בתים. אלו בריכות שממוקמות לפי כוכב מעופף. במיטבם ניתן למקם בריכות כדי להקיש על "כוכב העושר" – המיקום הסודי של שגשוג הקשור לכיוון דלת הכניסה. יתרון נוסף של מיקום כוכבים מעופפים הוא להתגבר על אנרגיות שליליות, שכן בריכות יכולות לקזז אנרגיה שלילית ממיקומי כוכבים גרועים.

תסתכל על הצבת הבריכה שלך במיקום מוצלח ופעל לפי קריטריוני העיצוב של הפנג שואי כדי לוודא שהבריכה שלך תועיל לך! במיקום נכון, בריכות שחייה יכולות להוסיף מזל עושר אדיר לבית! אם לא, עם זאת, זו יכולה להיות השפעה שלילית מאוד שיכולה לפגוע בעושר שלך. עם זאת, כדי להיות בטוח לגבי הבריכה שלך, שקול להתייעץ עם יועץ פנג שואי.

6 כללי בריכת הפנג שואי המובילים

1. בחר צורה מוצלחת.

הצורות הטובות ביותר לבריכות הן עגולות, סגלגלות, כליות או מעוקלות. הסיבה לכך היא שלאף אחת מהצורות הללו אין קצוות או נקודות קשיחות שיכולות ליצור אפקט חץ רעל, שלעיתים קרובות עושות בריכות בצורת ריבוע. אפשרויות טובות אחרות כוללות מתומנים ודמות שמיניות.

2. שמרו על גודל הבריכה שלכם פרופורציונלי לגודל הבית.

בריכות טובות יותר אם הן לא גדולות מדי. אם הם גדולים מדי עבור הבית, הם יכולים "להציף" אותו, ולהקנות הרבה אנרגיה שלילית. עדיף ללכת עם בריכה קטנה יותר מאשר בריכה גדולה מדי.

3. מניחים בריכות בצידי החצר.

אם אפשר, עדיף למקם בריכות שחייה בצד החצר ולא ישירות מאחור. אם לא ניתן להתאים את זה, נסה להימנע מבריכה שנמצאת בקו ישר עם המרכז האחורי של הבית. בריכות שכן יכולות להיות מאיימות, שכן מים מאחוריך נחשבים לפנג שואי רע.

4. בריכות שחובקות בית מביאות מזל טוב.

נראה שהבריכות הללו עוטפות בית או מתעקלות לכיוון הבית. אלה הם בחירה עיצובית טובה מכיוון שאין להם קצוות קשים המצביעים על הבית.

5. אתר בריכות במגזר נוח לתקופות 8 ו -9.

עד 2043, בריכות צריכות להיות ממוקמות באופן אידיאלי בסקטורים הצפון, הדרום-מערבי, המזרחי או הדרום-מזרחי.

6. שלבו את חמשת האלמנטים מסביב לבריכה שלכם.

יש לערבב בריכות עם האלמנטים האחרים, כגון מתכת (מעקות, משאבות, ציוד חשמלי), עץ (צמחים, סוכות, גזיבו), אדמה (סלע, סביבות מלט או משטחים) ואש (תאורה). זה עוזר להבטיח שהבריכה מאוזנת היטב ומשולבת בצורה הרמונית בנוף.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.