בעיות נפוצות של דלתות מוסך שניתן לתקן

דלת המוסך ממלאת תפקיד אבטחה חשוב מאוד בנכס שלך. למרבה הצער, כמו כל חלק אחר, הדלת מתמודדת עם כמה בעיות לאחר זמן מה. זה יכול להיות מתסכל כשהדלת שלך פשוט לא תתפקד כמו שצריך. אמנם ישנן כמה בעיות שאתה יכול לפתור בעצמך, אך ייתכן שתצטרך להזמין מומחה שיעשה תיקונים מתאימים כדי להחזיר את דלת המוסך שלך למצב. אתה לא צריך להחליף את כל הדלת כי כמה תיקונים פה ושם יכולים לגרום לדלת שלך לתפקד כמו חדשה.

1. דלת דביקה – בעיה זו מתרחשת בין אם השער סגור או נפתח. אם מה שיש לך הוא דלת בשלט רחוק, אז אולי תרצה לבדוק תחילה את המתגים, החיישנים והסוללה השלט לפני כל דבר אחר. עבור דלתות ידניות, זו בעיה שמתרחשת בדרך כלל כאשר פס הגלגלים חסום. היפטר מכל פסולת שעלולה לגרום לחסימה. חשוב גם לזכור שמזג האוויר והטמפרטורה יכולים להשפיע על חומר הסיכה ולכן יעזור לשמן את המסלול. אם הבעיה נמשכת, התקשר למומחה שיבדוק עוד ויציע פתרון.

2. קפיצי דלת שבורים – השימוש היומיומי בדלת המוסך שלך עלול להוביל לנזק ושבירת קפיצי הדלת. ייתכן שתבחין בדלת דביקה או בדלת שנעה בצורה לא אחידה או שנראה שהיא זזה מצד לצד כאשר קפיצי הדלת נשברים. הקפיצים צריכים להיות באותו אורך ולהימתח כדי להמשיך להציע שירות טוב. תנו לאנשי המקצוע להציע לכם שירותי תיקון קפיצים שבורים והדלת תפעל בדיוק כדי למנוע נזקים וסיכונים נוספים.

3. פותחן דלת לא תקין – זוהי בעיה נפוצה מאוד עם דלתות מוסך. אם פותחן השלט הרחוק שלך אינו פועל, ייתכן שמדובר בסוללות ובמתגים, אך אם הם במצב טוב, ייתכן שהמסילה והכבלים יצטרכו לבדוק. כמה הילוכים שחוקים עשויים להזדקק להחלפה או כמה התאמות קלות עשויות להיות כל מה שהדלת צריכה כדי לחזור לתפקוד. תיקון פותחן דלתות מוסך הוא בין השירותים הרבים שאתה יכול ליהנות מספק השירות האמין שלך.

4. רעשים חזקים – קולות שחיקה חזקים, צווחה וחריקה בעת סגירה או פתיחה של הדלת נפוצים מאוד והם יכולים להיות פשוטים כמו חוסר סיכה או פסולת ולכלוך תקועים על הפסים. ייתכן שיהיה עליך לנקות את כל המסלול ולשמן אותו כדי ליהנות שוב מפעולה חלקה של הדלת. ישנם שמנים מיוחדים לדלתות מוסך שתוכלו להשתמש בהם כדי לפתור את הבעיה, אך תמיד תוכלו לקרוא למומחים אם אתם עדיין מודאגים וחוששים שקיימת בעיה נוספת.

5. לוחות שקועים – שקעים על דלתות המוסך שלך הם בלתי נמנעים ותצטרך לבצע תיקונים מקצועיים כדי לתקן אותם. דלתות מוסך בנויות בצורה שונה והפנלים יכולים להיות מורכבים משכבות ומכאן הצורך לתת לאנשי המקצוע לבצע את התיקונים כדי למנוע נזקים נוספים.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.