בחר את ריהוט הסלון המתאים בעזרת חמשת הטיפים האלה

הקמת הסלון המושלם היא מטרה עבור בעלי בתים ושוכרים רבים כאחד. בין אם הם אוהבים לארח או מחפשים ליצור פרוסת גן עדן משלהם בתוך הבית שלהם, הרהיטים המושלמים יכולים לעשות את כל ההבדל. עם זאת, מציאת סט הסלון המתאים יכול להיות אתגר אמיתי. הנה כמה טיפים שיעזרו להקל קצת על החיפוש אחר הספה המושלמת.

תחשוב על גודל החדר

מעצבי פנים מתעקשים שהחלל יכתיב את הריהוט. ספה גדולה בצורת L פשוט לא תעבוד בחלל קטן. לפני הבאת ספה חדשה הביתה, שקול את גודל החלל. במקום חתיכה גדולה, חפשו ספה קטנה יותר שתעניק לחדר תחושת מרחב. זה עדיין יכול להיות חתיכת אמירה, אבל זה לא אמור לגמד את החדר כולו.

שקול מה החדר צריך

האם בחדר יש מדפי ספרים מובנים ומקום לטלוויזיה? אם כן, אין סיבה לבזבז את הכסף הנוסף על מרכז בידור או מדפי ספרים מהרצפה עד התקרה. במקום זאת, בחר באפשרויות ישיבה נוספות. הוסף כורסה או מושב אהבה ליד חלון כדי ליצור פינת קריאה נעימה. אם החדר קטן, השתמשו במקומות אחסון נסתרים. הוסף שולחן קפה עם מדף או מגירות מובנים כדי למנוע מהעומס להצטבר בחלק העליון, או השתמש בדוכן אחסון כדי למקסם את שטח האחסון מבלי לוותר על הנוחות.

דעו מי ישתמש ברהיטים

אם החלל ישמש בעיקר לאירוח אורחים, חפשו פריטים המשקפים את סגנון ועיצוב החדר. זה ייצור מראה מתוחכם ומגובש. עם זאת, אם יש ילדים וחיות מחמד שמפעילים עומס על הריפוד, חפשו אפשרויות עמידות בפני כתמים. ספות, כיסאות ועות'מאנים רבים זמינים עם ריפוד עמיד בפני כתמים כדי למקסם את חיי הרהיט.

היצמד לנושא

ערבוב והתאמה של סגנונות ודפוסים יכולים ליצור חלל ייחודי, אך הקפידו שהגימורים לא יתנגשו זה בזה. חפש צבעים משלימים בעת רכישת חלקים חדשים, הוסף כריות מבטא, ושלב חלקים ישנים יותר עם החדשים יותר. במקום להחליף את כל מה שבחדר, חפש דרכים לשלב באופן יצירתי יצירות ישנות יותר לנושא החדש. אין סיבה להיפטר משולחן קפה יפהפה לחלוטין רק בגלל שהעץ הוא בגוון שונה משל שולחנות הצד החדשים. רק תיאום בין השניים.

השקיעו באיכות

שדרוג הסלון יכול להתבצע במחירי מציאה, אבל תמיד עדיף לחפש איכות ולא רק מחיר נמוך. רכישת ריהוט זול פירושה לעתים קרובות שהם צריכים להיות מוחלפים מוקדם יותר. השקעה בפריטים באיכות גבוהה ולא בציד מציאות מסייעת להבטיח כי סט הסלון יחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

החלקים הנכונים יכולים להפוך את הסלון ממקום תפל ותועלתני לבילוי נעים המושלם לאירוח אורחים. אמצו את הסגנון ונצלו את החדר במידה האפשרית על ידי הוספת כמה חלקים נבחרים לחלל.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.