בחר את כיור המטבח המתאים לבית שלך

לכל מי שעובר בנייה או שיפוץ בית יש רעיונות לגבי היבטי עיצוב עיקריים. צבעים, שטיחים וצבע הם תמיד בראש המוח – אבל נראה כאילו כל השאר נופל מאחור! הרבה אנשים מוצאים את עצמם המומים כשהם מבינים כמה החלטות קטנות אחרות צריך לקבל במהלך תהליך הבנייה.

אם אתם מחפשים רעיונות במטבח, אחד החדרים המשופצים והחשובים ביותר בבית, כדאי להתחיל עם הבסיס. הריצוף חשוב וכך גם המשטחים, אבל איך יכולנו לשכוח מאחד ממוקדי החדר: כיור המטבח?

למה הכיור?

כיור המטבח מגדיר הכל בחדר. זה אולי לא נראה הרבה כשאתה חושב על המבנה כולו, אבל זה אחד הדברים הראשונים שאנשים שמים לב אליהם כשהם נכנסים לחדר וזה משנה את האופן שבו הכל מהדלפקים ועד לצבע הקירות משתלבים זה בזה.

מה יש להחליט?

שפע! חומר, גודל, מספר אגנים, צורת הברז, ברזים, הרכבה – יש כל כך הרבה מה להחליט מתי אתה מקבל כיור מטבח.

מתכות הן בחירה נפוצה לחומרי כיור, אך כיורים מרוכבים עשויים מגרניט וקוורץ יכולים לעשות עבודה נפלאה בהחלט בהתאמת חומרים למשטחי השיש. גם עם כיורי מתכת יש הרבה לבחירה. נירוסטה נראית מהממת ומתאימה לרוב העיצובים תוך שהיא מציעה את כל העמידות שאתה צריך. כיורים מברזל יצוק זמינים במספר צבעים וקלים לניקוי ותחזוקה. מתכות אחרות כמו נחושת הן גם אפשרויות טובות, אבל נוטות להיות הרבה יותר יקרות מאשר אפשרויות סטנדרטיות יותר.

אם אתה בונה חדש, תהיה לך אפשרות לבחור כיור בגודל משלך, אבל, למרבה הצער, אם אתה רק משפץ אז סביר להניח שאתה מחפש כיור שיתאים לחור שכבר בנוי. זה יכול להיות מעט מגביל לפעמים אז הכי טוב שתמדוד את הגודל לפני שתתחיל לחפש.

האם אני רוצה כיור כפול?

רוצה? מה דעתך על צורך! כיור כפול הוא מציל חיים מוחלט ויכול להקל בהרבה כאשר יש לך כלים שנערמים ושאריות מזון ללכת לסילוק האשפה (אם הצנרת שלך מאפשרת זאת). כיורים כפולים מאפשרים שימוש כפול ולמרות שחלק מהאנשים אוהבים את הרעיון של אגן יחיד וגדול יותר לסירים ומחבתות, כיור כפול באמת צריך להיות גבוה ברשימת השיקולים שלך.

בחרו את כיור המטבח המתאים למטבח החדש שלכם וזכרו את החלקים הקטנים בעת שיפוץ או בניית ביתכם החדש.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.