בדיקות בית לפני רישום

אני יודע בוודאות שעבדת קשה כדי להביא את הבית שלך לנקודה שבה אתה חושב שהוא מוכן למכירה. ואין ספק שהקרבת זמן מחוץ לתחביבים האחרים שלך כדי לגרום לזה לקרות.

אני גם מבין שבשוק הנדל"ן הרך הזה, הלחץ של להביא את הבית שלך בפני יותר אנשים והבית שלך מוכן למכירה הוא מאוד חשוב. אז אל תתנו למכירה שלכם להיתפס על ידי מפקח בית קלוז. הידעתם ש-85% מבודקי הבית לא מבינים שהם חלק מעסקת המקרקעין? אני חושב שזה כמעט פלילי.

מצא מפקח בתים באזור שלך שמציע בדיקות טרום רישום. אתה כנראה צריך לבקש מהמתווך שלך אסמכתאות בנושא זה לפני שמבצעים שיחות טלפון אקראיות. רובם אפילו לא דואגים ללקוחות שלהם לאחר המכירה. הם פשוט מספקים דוח בדיקה כתוב בצורה גרועה ומשאירים אותך לבד לנקות את הבלגן! המידע הזה נאסף מסקר שערכתי עם כמה מסוכני הנדל"ן המקומיים באזור שלי, כך שלמעשה יש נתונים אמיתיים לגיבוי זה.

מפקחי הבית לא צריכים להיות הרוצחים המבצעים בעסקה. סוכני נדל"ן מקצועיים הפנו את לקוחותיהם לבודקי בית מקצועיים שיכולים לדווח על ממצאיהם באופן ניטרלי ולא מדאיג. פקחי בית צריכים לספק בדיקות בית יסודיות, מדויקות ולא מפחידות עבור הלקוחות שלך. בטח, בסופו של יום הבית הוא עדיין הבית; אך ממצאי הבדיקה מועברים באופן ניטרלי שלא יבריח את הקונים שלך.

אני מכיר הרבה מתווכים ובעלי בתים שקוראים את זה לא יוכלו למצוא בקלות בודקי בתים התואמים את הקריטריונים האלה, אז אני הולך לפרט את שש התכונות שצריכות להיות לחברת בדק הבית שלך כערך ליבה: מקצועי איכותי פקחי בית צריכים לחיות לפי אלה כל יום.

1. חברות בדק בית יעבירו את ממצאי הבדק בצורה שתקטין את הסיכוי להפחיד את הלקוח שלך!

2. כאשר הלקוח שלך יקבל בדק בית יסודי, זה יקטין מאוד את הפניות הפוטנציאליות של תלונות אליך!

3. כלל מוצק הוא שהלקוח שלך לעולם לא ישמע את המילה "קוד" בכל בדיקה שעורך בדק בית מקצועי (למעט בניה חדשה)!

4. תהיה לך ביטחון מלא בידיעה שהפקח שלך מוסמך, יבצע בצורה מקצועית ונבדק בעקביות על עמידה ב-TREC ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של TAREI!

5. אתם רוצים להיות בטוחים שהפנייה שלכם תגרום לכם לזרוח בעיני הלקוח שלכם והם יהיו מרוצים במיוחד מהמראה המקצועי של חברת הפיקוח, עד כיסויי הנעליים שלהם!

6. תיהנו מהנוחות וחופש הבחירה לקבוע בדיקה שבעה ימים בשבוע!

לפני שאתה בוחר את מפקח הבית הבא שלך, פשוט שב לדון בנושאים אלה תחילה.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.