אש וקמינים בפנג שואי

אלמנט האש בפנג שואי יביא להתרגשות, תשוקה, ספונטניות ומוניטין טוב יותר אם מטפלים בו נכון, אבל אם מטפלים בו בצורה לא נכונה הוא עלול ליצור יותר מדי אנרגיה עבור אנשים להירגע, ויכוחים ואפילו סכנת שריפה. מכיוון שאש מסמלת גם הכנסה בפנג שואי, התבוננות היכן ממוקם האח של הבית שלך יכולה לעזור להגדיל את תזרים המזומנים שלך.

המיקום הטוב ביותר עבור אח הוא בצפון מזרח. זה יחמם את אנרגיית היין הקרה של הצפון וגם יזין את אנרגיית הקרקע התואמת לאש של הצפון-מזרח. העמדות הבאות הטובות ביותר עבור קמין כוללות מזרח, דרום מזרח ודרום מערב. למעשה, יש כאן הזדמנות נחמדה כי הכיוונים האלה טובים גם לחדרי מגורים, ואח הוא בדרך כלל נקודת המוקד של סלון, הדבר היחיד שאתה רואה קודם כל כמרכיב העיגון העיקרי של החדר. אנשים גם מתאספים באופן טבעי סביב אח, במיוחד בלילות חורף קרירים, ואש מתפצפצת יכולה להיות דרך טובה לפתות אנשים לצאת מחדריהם כדי לחלוק קצת זמן משפחתי.

בעוד שהכיוונים ליד דרום אמיתי טובים לקמינים, הקפידו מאוד על קמין בחלק הדרומי של הבית (שזה במקרה גם מקום טוב לחדרי מגורים פעילים מאוד) כי אז תהיה לכם יותר מדי אנרגיית אש ממוקדת. בחלק זה של הבית ותסתכן בשריפה אמיתית ובלתי מבוקרת. אם יש לך אח בחלק הדרומי של הבית שלך, או אפילו בצד הדרומי של החדר, אתה יכול להפחית את השפעתו על ידי הוספת אלמנט מים. מים לא חייבים להיות בדיוק מים – כל דבר שחור או כחול, עם קווים גליים או כל דבר שעשוי מזכוכית יכול לגלם את אלמנט המים ולהפחית מעט את האש שלך. חדר אמבטיה סמוך יציע גם קצת אנרגיית מים.

אם האח שלך לא נמצא באף אחד מהכיוונים האלה, יש מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לפצות על העקירה. הצבת מראה גדולה מעבר לחדר מהקמין תכפיל את אנרגיית האש, וגם תעניק לך את היכולת לקבל "אש" שנייה שתגיע מהכיוון שממנו היית רוצה שהאש תבוא. דרך מצוינת נוספת לתמוך ו"להדליק" את אלמנט האש היא להוסיף את אלמנט העץ. בפנג שואי, אנרגיית האש נתמכת על ידי אנרגיית עץ, כך שהוספת צמחים גדולים ואפילו שמירת עצים חתוכים ליד האח יציבו גם את הלהבות האנרגטיות.

אם אין לכם אח בכלל, או שאין דרך למקם מראה שתשקף קמין מהמיקום הרצוי, אל תפחדו. נרות הם תחליפים מצוינים לקמין, וכך גם פנסים, אורות עזים ומנורות שמן. בפנג שואי, האלמנטים בפועל מיוצגים גם על ידי צורות, צבעים, דפוסים וחומרים, כך שאתה אפילו לא צריך להשתמש בלהבה ממשית – כל דבר עם קצוות זוויתיים מחודדים יעבוד, כמו צורות כוכבים. כל דבר אדום או סגול גם יעזור.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.