ארונות מטבח: מטבח מרווח ליעילות יתרה

מטבח הפך מהשנים האחרונות לחלק מרכזי בבית בו מתכנסים כל המשפחה, אוכלים ומתקיימות מטלות בית שונות. מכיוון שהוא הפך להיות כל כך חשוב, זה צריך להיות מתוכנן תוך התחשבות בכל הגורמים במיוחד מקום ואחסון. גם אם אתה יודע בדיוק איך המטבח שלך צריך להיראות, בניית שטח היא הישג לא קטן.

כמה ארונות תצטרכו? כמה אפשרויות אחסון אתה יכול להתקין מבלי להתפשר על השטח הנוכחי? מה אתה צריך לאחסן באותם ארונות ומגירות? בין אם אתם מתכננים שיפוץ או סתם ארגון מחדש? יש לשאול את כל השאלות הללו לפני שתוקעים מסמר. ניתן לבטל חלק מהניחושים בדרכים המפורטות להלן:

  • קביעת הפונקציות של המטבח שלך

המטבח הוא האזור שבו צריך לעבוד על כל פרט ופרט כדי שתוכלו לנצל כל סנטימטר של מקום ואת זה ניתן לעשות כבר מההתחלה. החליטו על פונקציות שונות של הארון על קרבתו למכשירים אחרים. לאחר שהחלטתם לשמור את מכשירי החשמל הגדולים שלכם בדיוק איפה שאתם רוצים, תוכלו להבין מה הארונות שלכם עומדים להכיל: כלים, תבלינים או יין.

מאסטר מטבח חכם תמיד יודע היכן לשמור תבלינים או פריטים שימושיים יומיומיים אחרים. אם יש לך מגירות כסף, קל לנקות אותן כשהן מונחות ליד המדיח והכיור. תבלינים ששמורים במגירה ליד הכיריים יכולים לעזור בבישול מהיר יותר. פריטים שאינם נחוצים, יכולים להיות מונחים בארון הרחק מאזור ההכנה או מקום הבישול.

השתמש בתוספות אחסון ובארגוניות כדי להפוך את המטרה של כל מגירה וארון לפריכה וברורה. לאחסון כפיות, מצקות, שרתים וכו' ניתן להשתמש בארגוניות שונות. כמו כן, אתה יכול למנף על מגשי ספוג, מארגני כלי כסף ושולפי אשפה מכיוון שהם מועילים למדי. זכור תמיד, בעת התקנת ארונות ומגירות, אתה יכול לערבב ולהתאים פריטים מתי שמתחשק.

  • מגירה או ארון?

בכל פעם שאתה משפץ את המטבח שלך מתוך מניע להפוך אותו למרווח, אתה צריך לראות אם המטבח שלך גדול או קטן. אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים מעדיפים להשתמש במגירות עמוקות ורחבות מכיוון שהן שימושיות יותר מאשר ארונות. הם מאפשרים ניצול של כל החלל והעומק. משיכת מגירה נוחה יותר במקום להוריד למטה או לטפס כדי להגיע לארון. אבל זה לא תמיד המצב!

אם המטבח שלכם כבר מרווח, תוכלו לבנות ארונות גדולים יותר לאחסון כלי בישול יקרים או מכשירי חשמל שאינכם משתמשים בהם בשגרה היומיומית. אתה יכול גם לבחור במגירות עמוקות. בעוד שאם יש לך מטבח קטן יותר, ארון יהיה מושלם במקום מגירה. כאן, אתה יכול להתקין מגירות חלקות וצרות כדי לשמור על מצעי שולחן וצלחות כלי כסף נחמדים.

כדי לתפוס כל חלל בין אם זה ליד מקרר או מתחת לדלפק, הוספת מגירה או ארון קטן יכולה לתרום להענקת מקום נוסף לאחסון. בחר א עיצוב ארונות מטבח שמתאים לדרישות ולצרכי האחסון שלך.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.