אפליקציות מובילות לתת רעיונות לעיצוב מטבחים עכשוויים

מי לא אוהב בית מתוכנן ומאורגן ומרוהט? המטבח הוא חלק כזה מהבית שלך שבו יש לך ארונות, רצפות, משטחים, מכשירי חשמל יחד עם דברים רבים אחרים לנהל. מטבח מודולרי מעוצב היטב לא רק משפר את היופי הפנימי של הבית שלך אלא גם מקל על אורח החיים שלך. מאמר זה ייתן לך רשימה של כמה יישומי אנדרואיד שיתנו לך רעיונות עיצוב מדהימים למטבח שלך. קבל רעיונות ייחודיים ושפץ את המטבח שלך.

מס '1 Homify

מחפשים רעיונות מעולים לעיצוב הבית? קבל את אפליקציית Homify בטלפון שלך בחינם וחקור מגוון של רעיונות לעיצוב הבית כולו כמו גם למטבח. יותר מ-1.5 מיליון תמונות של סביבות המטבח והבית השונות זמינות באפליקציה זו. נניח שאתה בוחן את ספריית התמונות ואוהב כמה רעיונות ליישם על המטבח או הבית שלך. איך לזכור את התמונות המסוימות האלה במיליוני אפשרויות? ל- Homify יש מועדפים לאפשרויות, שם תוכלו לשמור את התמונות שאתם אוהבים. אפליקציה זו מציעה כמה טריקים וטיפים חכמים לעיצוב הבית.

#2 עיצוב בית תלת מימד

זוהי אפליקציה לעיצוב הבית הכללי שמשמעותה שתוכל לעצב את המטבח שלך גם באמצעות האפליקציה הזו. בעזרת Home Design 3D, אתה יכול ליצור חללים תלת מימדיים העונים על המפרט שלך. כעת, אתה יכול לבנות, לקשט או להתאים אישית את החלל שנוצר כמו שאתה רוצה. איך האפליקציה הזו שימושית? ובכן, התצוגה התלת-ממדית תיתן לך מושג טוב יותר ואתה יכול לבצע את הרעיונות שלך ולוודא אם התוכנית שלך עובדת בצורה מושלמת בחלל שיש לך או לא!

#3 Houzz

רעיונות חדשים עם אפשרות קניות – זהו שילוב קטלני ש-Houz מציעה למשתמשים שלה. יחד עם יותר ממיליוני תמונות, יישום זה נותן השראה ורעיונות לעיצוב המטבח שלך. מעניין יותר, ל- Houzz יש את התכונה של 'החדר שלי' באמצעותה תוכלו לעצב חדר חלומות משלכם. כך תוכלו לבדוק האם מכשיר או רהיט מסוים יתאים לחלל החדר שיש לכם או לא. יתר על כן, אתה יכול לקנות פריטי עיצוב הבית הדרושים ממגוון מוצרים זמינים.

#4 רעיונות לעיצוב מטבחים

כפי ששם האפליקציה מרמז, כדי לקבל רעיונות עיצוב מבריקים למטבח שלך, אתה יכול לקבל את האפליקציה הזו בטלפון שלך בחינם. זנים טרופיים, עכשוויים, מודרניים וכו' של רעיונות עיצוב מטבחים מבוססי נושא זמינים באפליקציה זו. כשנגמרים לך הרעיונות כיצד ליצור מטבח מושלם, יישום זה יהפוך מאוד מועיל.

מלבד כל האפליקציות שהוזכרו לעיל, Planner 5D, Magicplan הן כמה אפליקציות פופולריות אחרות שיעזרו לך לקבל רעיונות עיצוב מרשימים למטבח שלך.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.