אסטרטגיות פנג שואי לאושר ביתי

אנחנו נמצאים כבר בשנתו של כלב האדמה, ובתקווה הייתה לנו הזדמנות לראות איך הדברים הולכים עד עכשיו. האם התקדמנו? האם ביצת הקן שלנו גדלה? האם אנו בריאים ובכושר גופני? האם אנו ממוקדים ומודעים בפעילות היומיומית שלנו?

לפי חזאים שונים, השנה אמורה להיות רגועה ושלווה, אולם לא מדובר ביציאה החוצה ובכיבוש שטח חדש; מדובר דווקא בבסיס הבית שלנו, בשיפור התחנה שלנו, בגימור והשלמת פרויקטים ממתינים. להישאר ממוקדים בתחום האישי שלנו ולדאוג לעסק שלנו יעזור לנו להימנע מעימותים. עלינו גם לשאוף להגן על רכושנו ולהגן על ערכינו.

אם נציף את הבאגואה, המפה הסמלית של הפנג שואי בנושאי חיים, על טביעת הרגל של המרחב שלנו, נוכל לקבוע היכן נצטרך לבצע התאמות, להפעיל אזור מסוים או להוסיף אנרגיה נוספת. זה יכול להיעשות במספר דרכים שונות בהתאם לאסכולה או פילוסופיית הפנג שואי שאנחנו במקרה מחבקים.

בפנג שואי הפירמידה אנו אוהבים לבסס את הערכות הפנג שואי שלנו עם העדכונים האחרונים ממחקר מדעי. בתי ספר אינטואיטיביים של פנג שואי מבססים את הקריאות שלהם על ידע אמפירי ותצפיות, וגם ליליאן יחד עם מתרגלים אחרים בבית ספר מצפן ממליצים על תרופות פנג שואי בהתאם לקריאות המצפן ולהנחיות. כל בתי הספר מסתמכים על סמלים וקמעות כתזכורות חזותיות ומגע של הכינוי "לאן תשומת הלב הולכת, האנרגיה זורמת".

הנושאים שנראים דומיננטיים במהלך השנה הזו של כלב האדמה הם:

• רכילות, לשון הרע, דקירת גב, מריבות, גניבה ופריצה

• בעיות בריאות, התקפי אלרגיה, תאונות

• איטית או חוסר ביצירת עושר, כלומר שגשוג

כדור הארץ החזק הוא אלמנט קרקע הדורש משמעת, גישה ארצית ופרגמטיות. ליליאן טו מציעה לנו להתרחק מעימותים ולהימנע מלהיות אימפולסיביים. עלינו להגן על הבתים שלנו ולהגן על רכושנו. צפון ומזרח הם אזורי צרות לפי ליליאן טו, ועדיף לשמור על אזורים אלה רגועים ונקיים. למי שמעדיף, ניתן להתקין מגנים סמליים במגזרים אלה.

בריאות היא הנכס היקר ביותר שלנו, ובריאות קשורה תמיד למגזר המרכזי של הבאגואה. המספר 9 הוא מספר המזל של השנה; זהו מספר ההשלמות, המספר האולטימטיבי ששוכן השנה במרכז, הנקרא גם הטאו או הגדול האולטימטיבי. לכן התייחסות למרכז בכבוד רב היא בעלת חשיבות עליונה. וודא שהוא נקי וללא עומס. השאר את המרכז מואר היטב, אולי הגדל את הספק או הוסף אורות. צמח או פרחים במרכז יוסיפו צמיחה ואנרגיה.

על פי כיכר הקסם, מספר המזל 8 נמצא בתחום השגשוג, אז למה שיהיה כל כך קשה ליצור עושר? לפי ליליאן טו, מתכת היא האלמנט החסר במצעדי השנה. לכן, יש להגדיל את המתכת עם התאמות פנג שואי. לענוד תכשיטי זהב היא אופציה; פעמוני רוח מתכת משכפלים את צלילי המטבעות; ואחרון חביב, ליליאן טו מציעה לצבוע כמה סלעים בזהב ולערום אותם כדי ליצור הר של זהב שיוצב מול הבית שלך.

הבית שלנו הוא המראה שמשקפת את מה שהשגנו או את מה שחסר לנו. אם נהפוך אותו ללוח החזון שלנו, נוכל ליצור אסטרטגיה מה אנחנו רוצים להפעיל והיכן דרושה יותר אנרגיה. אחרון חביב, נוכל להגדיל את המזל וההגנה שלנו על כל המגזרים על ידי תרגול כלל הזהב.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.