אלמנטים של ריהוט חדר אוכל מודרני – רעיונות עיצוב למראה ייחודי

משועממים מהמהגוני והטיק הקלאסיים בחדר האוכל שלכם ומחפשים רעיונות לריהוט מודרני? הנה מקום טוב להתחיל בו.

אמנות פונקציונלית או ריהוט מודרני?

שנות ה-1900 הולידה קבוצה של מעצבים שהחלה להתנתק מרהיטי עץ מסורתיים מגושמים, לעבר סגנונות המתאימים יותר לחללי מגורים עירוניים קטנים יותר.

המעצבים המודרניים (והפוסט-מודרניים) הללו עשו שימוש במבנים קלים יותר כדי ליצור עיצובים נועזים ופונקציונליים ששילבו אלמנטים אקסצנטריים מארט דקו ועד פופ.

מינימליים ומתחשבים הם מילות הלוואי של הסגנון. כדי להרכיב את חדר האוכל, תצטרך לאמץ את הפשטות.

מהו המראה המודרני?

נעלמו הטקסטיל הרקום העשיר והדוגמאות המגולפות המורכבות המלווים רהיטים מסורתיים. המודרניזם דורש משטחים חלקים, חיתוכים נקיים ועיצובים גיאומטריים.

מרקמים טבעיים ונושאים של צבע אחיד חייבים להתמזג כדי ליצור אווירה תוססת ומרגיעה.

העיצובים גמישים ורב-פונקציונליים כך שתוכלו לקפל בקלות או לתחם חלקים אחד בתוך השני. דוגמה פופולרית היא שולחן האוכל עם עלים מתקפלים מחוברים.

המבנים הקטנים הללו יכולים להיפתח ולהיפתח ולהושיב קבוצות גדולות יותר לאירועים מיוחדים. דוגמה מצוינת נוספת היא עגלת המשקה העמוסה ועגלת המזון המוסתרת בתוך חלק מהמזנון.

אילו חומרים משרתים הכי טוב?

עץ מלוטש כהה הוא חומר רשמי שנותן מגע קלאסי בעוד עצים בהירים לא מלוטשים הם עליזים יותר ובעלי תחושה עכשווית יותר.

בתים מודרניים כוללים יותר חומרים חלופיים כמו נירוסטה, כרום, פלסטיק, זכוכית ודיקט יצוק. בכל הנוגע לטקסטיל לכיסויי מושבים ולריפוד, אתה לא יכול לטעות עם עור, משי, קנבוס אורגני או כותנה טהורה.

המראה המודרני הוא גם גלובלי. הוא שואל בנדיבות ממוטיבים ומוטיבים אסייתיים ואפריקאים.

חלקים בעלי מרקם כפול משלבים לעתים קרובות חומרים אקזוטיים למראה רענן. בהתאם לטרנדים האקולוגיים, מיזוג של חומרים ברי קיימא כמו נצרים, יוטה, אבן, קנה או במבוק עם חומרים מודרניים כמו זכוכית ופלדה או אפילו עץ מסורתי, יוצרים גם סגנון ייחודי.

כמה רהיטים זה יותר מדי?

בחדר אוכל מודרני לא צריך להיות יותר מדי רהיטים. אסור שיהיה בלאגן. אתה יכול לאסוף סט מוכן או לבחור יצירות בודדות עם נושא משותף שעובר, אבל לבחור רק את היסודות. השקיעו במבחר קטן של חלקים מסוגננים והגיוניים שמשתלבים היטב יחד.

ערכת שולחן אוכל, מזנון, ארונות חרסינה תאומים תואמים ועגלת הגשה יחידה עם פלטה, הם די והותר רהיטים לחדר אוכל בגודל בינוני.

חדר האוכל הוא חלק מיוחד בבית. זה המקום שבו כולם נפגשים לארוחות ולהתערבות. כל המשפחה ומדי פעם חברים, מתאספים כדי לחלוק, לצחוק, לאכול ולחגוג זה את קיומו של זה. האווירה שתיצור בחדר הזה תעניק להרבה זיכרונות שמחים.

אז הפוך את זה לאווירה מיוחדת הנושאת את סמל החום והנוחות שלך.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.