איך "מים" להשפיע על המזל העושר שלך בפנג שואי?

הזמנים גרועים בימינו. רבים מבוטלים, בעוד שאחרים מפסידים כסף בהשקעותיהם. מכיוון שכולם מחפשים לקבל יותר כסף, אני מרגיש שהמאמר הזה הגיע בזמן הנכון. פנג שואי קשור לבריאות ועושר. במאמר זה, אשתף אתכם כיצד תוכלו להשתמש בפנג שואי כדי לשפר את מזל העושר שלכם. גם אם אתה לא עושה את זה גדול, אתה עדיין יכול למזער את ההפסדים שלך.

בפנג שואי, מים מייצגים עושר או כסף. בכל פעם שיש מים סביב נכס, תמיד יש עושר. מלבד העובדה שהאנשים העשירים יכולים להרשות לעצמם נכסים על קו המים, זה גם בזכות ה"מים" שמביאים להם את מזלם בעושר.

מנקודת מבט של פנג שואי, זה מאוד לא הוגן לעניים מכיוון שיש להם פחות אפשרויות בחירה בבית שלהם. העשירים יכולים להרשות לעצמם לחיות במקומות עם פנג שואי טוב מה שמביא להם מזל עושר בעוד שהעניים צריכים להישאר במקומות שבהם אין מה לעשות עם הפנג שואי.

לפני כמה שנים, לקוח ששהה בשטח קרקע ביקש ממני להסתכל על הפנג שואי של ביתו. לאחר שהסתכלתי על החלק החיצוני, אמרתי לו שאין צורך לעשות הרבה מכיוון שהפנג שואי כבר עבר אופטימיזציה.

לאחר זמן מה, חבר המליץ ​​לי על לקוח אחר. לקוח זה שהה בדירה קטנה. לאחר שבדקתי את ההוראות ואת הדירה, הצעתי לו לצאת. הדלת הייתה ממש מול המעלית, והדירה הייתה בקצה מסדרון ארוך. חוץ מזה, הכיוונים היו לא חיוביים עבורו.

הוא אמר לי שאי אפשר לו לעבור דירה מכיוון שהוא תחת תקציב מצומצם. הבנתי את עמדתו ונתתי לו רשימה של דברים שהוא יכול לשפר. למרבה הצער, ההשפעה היא מינימלית מכיוון שהסיבה העיקרית עדיין קיימת.

אני צריך להסביר כאן שאני לא מזלזל באנשים שנשארים בדירות קטנות. פשוט מאוד קשה לשנות ולייעל את הפנג שואי של דירות ודירות שכן הכל פחות או יותר "מקובע". זו הסיבה שאמרתי שזה מאוד לא הוגן לעניים. עם זאת, אל תדאג אם אתה שוהה במקום עם פנג שואי מסכן ואינך יכול לעבור דירה. בהמשך אלמד אותך כיצד תוכל "להשתמש" בפנג שואי של העשירים כדי להועיל לעצמך.

תן לי להמשיך הלאה…

ישנם 2 סוגים של "מים" בפנג שואי. הם "המים האמיתיים" וה"מים הווירטואליים". מה ההבדל ביניהם "מים אמיתיים" מתייחס לבריכות שחייה, נחלים, נהרות, ים, מזרקות או בריכות. "מים וירטואליים" מתייחסים לכבישים, שבילים, שבילים, נתיבים וסמטאות. זה לא מספיק רק "מים" מחוץ לבית שלך. יש לעמוד בתנאים מסוימים לפני שה"מים" יצליחו להפעיל את הקסם שלהם ולהביא לך יותר מזל עושר.

מצב ראשון, "המים" חייבים להיות בכיוון הנכון. משנת 1984 עד 2003, היא התקופה של 7. "המים" חייבים במזרח כדי שדיירי הבית ישגשגו. משנת 2004 עד 2023, מדובר בתקופה של 8. בתקופה זו, ה"מים" חייבים להיות בדרום-מערב החיצוני של הבית על מנת שהדיירים ישגשגו.

יישום מידע זה באופן מעשי, אם יש "מים" בכיוון דרום מערב, מחוץ לביתך, אתה תשגשג במהלך תקופה זו, כל הדרך עד 2023. במקרה זה, ה"מים" מתייחס גם ל"וירטואלי" וגם ל"אמיתי". " מים. זה אומר שאם יש בריכה, נהר, נחל, כביש, שביל, מזרקה או בריכת שחייה בדרום-מערב הבית שלך, אתה תשגשג.

התנאי הבא, ה"מים" חייבים להיות בצורת S. כאשר "המים" הם בצורת S, הם גורמים לאנרגיה להתפתל, ובכך להביא עושר למזל. אם ה"מים" ישרים, האנרגיה נעה בקו ישר מה שמסמל "קל לבוא, קל ללכת" במונחים של עושר. הכביש, השביל, הנחל או הנהר צריכים להיות בצורת S במקום ישר. עבור בריכות שחייה ובריכות, הם צריכים להיות בצורת כליות במקום להיות מלבניים, מרובעים או משולשים.

התנאי האחרון הוא שה"מים" חייבים להיות צלולים. תנאי זה חל רק על "מים אמיתיים". ייתכן שאתה גר ליד ניקוז גדול. אם המים בביוב עכורים ומסריחים, מזל העושר שלך יושפע. זה חל גם על בריכות שחייה ובריכות. שמור עליהם באופן קבוע אם אתה יכול.

מים צלולים ונקיים מסמלים גם כלכלה טובה ואומה משגשגת. תראו את דובאי ויפן, ה"מים" שלהן כולם מאוד צלולים ונקיים. לפני שאסיים, הבטחתי לשתף אותך במשהו קודם לכן…

בסדר, אז מה אתה יכול לעשות אם אתה מתארח במקום עם פנג שואי עני וחסר לך אמצעים לעבור דירה? איך אתה יכול "להשתמש" בפנג שואי של העמים העשירים כדי להועיל לך?

הרשו לי לחלוק אתכם סוד פשוט. פשוט תטיילו באזורים בהם שוהים העשירים. כאשר אתה מבלה יותר זמן באזורים אלה, הפנג שואי של אותם אזורים יתחיל להשפיע עליך. אולי תרצה להסתובב באזורים האלה כמה פעמים בשבוע. אתה יכול לטייל או לרוץ סביב אזורים אלה. בזמן הקרוב, גם אתה תשגשג.

אני מקווה שנהנית מהמאמר הזה. אני מאחל לך את כל הטוב שביצירת העושר שלך. שתזכה לשגשוג.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.