איך לקנות דלתות מחסן עץ חלופיות למחסן החצר האחורית שלך

באופן כללי, דלתות מחסן הן הבעיה הראשונה שתהיה לך עם המחסן שלך (מלבד אמא טבע). זה הגיוני שכן דלתות המחסן שלך הן החלק הנעים היחיד של המחסן שלך ונפתחות ונסגרות פעמים רבות במהלך השימוש בהן.

אם רכשת את המחסן שלך מאחת מחנויות הארגזים הגדולות, יהיו לך בעיות בדלת המחסן במוקדם מאשר במאוחר בגלל האופן שבו הדלתות שלהן בנויות.

הסככות שמוכרות בחנויות לשיפוץ ארגזים גדולים נשלחות על ידי היצרן על נגררים לטרקטורים וכל החלקים והחלקים של הסככה חייבים להתאים לקופסה יפה כך שהם קלים יותר ותופסים פחות מקום כדי לצמצם את עלויות המשלוח ולעשות אותם קל לטעון ולפרוק.

מבחינת איכות, הפריט שסובל הכי הרבה הן הדלתות. הם צריכים שהם יהיו קלים ככל האפשר וישתלבו שטוח לתוך הקופסה; לפיכך ננקטים קיצורי דרך רבים המעניקים לרוכש הסככה סט חלש של דלתות שיכשלו במוקדם מאשר במאוחר.

קיצורי הדרך כוללים; שימוש בחלקי קישוט חלשים כמבנה המסגרת בפועל של הדלת, רק שימוש בסיכות כדי להדק את יריעת הדלת לחיפוי ולא באמצעות מסגרת שלמה בגודל 2×2" או 2×4" בחלק הפנימי של הדלתות לצורך חוזק.

ככל שהמחסן שלך מזדקן ומתמקם בטביעת הרגל שלו בחצר האחורית, רצפת המחסן הופכת לא מפולסת וכתוצאה מכך דלתות קשות לפתיחה. בעל המחסן חייב להפעיל יותר כוח כדי לפתוח ולסגור את הדלתות מה שמשחרר את הסיכות והמסמרים שמחזיקות את הדלתות יחד. הערה: בונה המחסן הוכשר להוסיף ברגים לדלת שנבנתה במפעל לתוספת חוזק, אך לעיתים רחוקות הדבר נעשה בפועל, ואם כן, הם מפעילים יותר מדי כוח ומסובבים את הברגים, מה שגורם לכך שאין כוח אחיזה כלל.

ככל שהסיכות והמסמרים מתרופפים, התפרים והעיטור בדלת מתחילים להימשך רחוק יותר מה שמקשה עוד יותר על הפתיחה והסגירה של הדלתות. יש צורך בכוח עוד יותר ולפני שאתה יודע זאת, הדלתות מתפרקות.

רוב הסככות הגדולות מגיעות עם אחריות וניתן להחליף את הדלתות. רוב תביעות האחריות אינן מתוזמנות כראוי וידרשו שיחות רבות כדי לקבל את הדלתות החדשות שלך. הגלגל החורק יקבל את הגריז במקרה זה אז תהיו קפדניים בהתלוננות שלכם.

החדשות הרעות; הדלתות החלופיות יהיו העתק מדויק של הדלתות הקיימות ואותן הבעיות שאתה נתקל בהן יחזרו. אין אחריות על הדלתות החלופיות אז היו מוכנים להוציא בסביבות 500.00 $ עבור דלתות מהייצור המקורי.

החדשות הטובות; אתה יכול לקנות דלתות חלופיות באינטרנט טובות יותר מהדלתות שהגיעו עם המחסן וקל להשיג ולהתקין בעצמך.

הצעד הראשון הוא למדוד את פתח הדלת האנכי והאופקי (נקרא גם פתיחה גסה) של המחסן שלך. השתמש בסרט המדידה שלך ומדוד מהחלק התחתון של הכותרת לרצפה. זו המדידה האנכית שלך. הכותרת הראשית היא חתיכת העץ (בדרך כלל 2×4) שנמצאת מעל פתח הדלת. זה יכול להיות 2×6 אם יש לך סככה גדולה יותר. לאחר מכן מדוד את הרוחב האופקי שלך מהחצץ (בדרך כלל 2×4, הנקרא גם חתך ג'ק) בצד אחד של הפתח אל החתך בצד השני. זו המדידה האופקית שלך.

בסככות זולות יותר, חיבור הג'ק יכול להיות בגודל 2×3 (וזה בסדר) או שלפתח הדלת לא יהיו חתיכים בגודל 2×4 משני הצדדים. אם זה המקרה, אתה יכול בקלות להוסיף חתיך(ים). מדוד את האורך הדרוש לחתוך כדי להתאים את החתך החדש ולצפור בו.

ברגע שיש לך את המידות שלך, אתה יכול לקנות באינטרנט ולמצוא את העסקה הטובה ביותר. נכון לכתיבת שורות אלו, ישנן רק 2 חברות אשר בונות ומשלוחות דלתות סככות חלופיות מעץ. שתי החברות בעלות מוניטין, מייצרות דלת סככה מעולה לזו שתחליף ושתיהן שולחות את UPS. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את העסקה הטובה ביותר.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.