אח, תנור עצים וארובות בטיחות

כאן בצפון מערב האוקיינוס ​​השקט, שבו אנשים רבים שורפים עצים לחום, יש הרבה ארובות מפחידות ולא בטוחות ומכשירי עצים. הייתי רוצה להאמין שכמעט כל אחד יכול לנחש כי ארובה ותנור עצים או אח ידרשו, בסופו של דבר, ניקוי, תחזוקה ושירות. עצה זו חלה על בנייה ועל ארובות המתכת השונות.

אני רוצה להאמין שאנשים יכולים להבין את זה, אבל ברור שזה לא המצב. לאחרונה הייתי עד לארובת בנייה מוזנחת. קרוזוט השחור והנוזל היה בעובי סנטימטר ומכוסה מבפנים מלמעלה עד לתנור העץ הביתי והבלתי יעיל למטה. המערכת לא עשתה דבר מלבד פסולת במעלה הארובה. קריאוזוט דליק ולכן חשוב לנקות ולתחזק ארובה.

נראה שרוב האנשים עם תנורי עצים, קמינים וגלולות לא שמים לב אליהם מספיק. הרבה אנשים מחמירים את המצב על ידי שריפת עצים ירוקים שאינם מתובלים. הצרכן הממוצע עשוי לקחת את המערכות הבסיסיות הללו כמובן מאליו, אך הן מסוכנות לחיים, לגפיים ולרכוש אם הן מוזנחות. כבודק בית, שאינו עובד על ארובות או מכשירי עצים אך רואה רבים מהם, אני יודע שחשוב לבצע ניקוי וטיפול במכשירים כאלה על ידי מומחה על בסיס קבוע. למעשה האגודה הלאומית להגנה מפני אש קבעה כי בדיקת ארובה ברמה 2 צריכה להיות חלק מכל מכירה או העברה של נכס. היקף בדיקה זו חודרני, הרבה מעבר לכל בדיקה הנעשית על ידי בודק בית, ומבוצע על ידי איש מקצוע ארובות מיומן ומורשה.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.